Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 34

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 48,951
· Najnowszy użytkownik: Wagonik
Statystyki
statystyka
Dawid Rubak (20)
ImięDawid
Nazwisko:Rubak
Data urodzenia:21 pa�dziernika 1998
Wiek:20 l 52 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Łysica II Bodzentyn
Przebieg kariery:
2012/13Łysica Akamit Bodzentyn    2/  0/  1   164'
2013/14 Łysica Akamit Bodzentyn  
2014/15 Łysica Akamit Bodzentyn    2/  1/  1   158'
2014/15 Łysica Akamit Bodzentyn    1/  1/  0     90'
2015/16 Łysica II Bodzentyn  

Analityka statystyczna:
Razem:  14/  8/  2 1110'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


30 SIE 11:00Łysica 1 — 0 Piastkl. okręg.
 
WRZ 17:00KSZO-Junior II 3 — 5 Łysicakl. okręg.
 
WRZ 11:00Łysica 8 — 0 Wisła Juniorkl. okręg.
 
13 WRZ 15:00Łysica 3 — 1 Pogońkl. okręg.
 
17 WRZ 16:30Marol 0 — 9 Łysicakl. okręg.
 
20 WRZ 11:00Łysica 11 — 0 Nidziankakl. okręg.
 
27 WRZ 11:00Czarni 1 — 5 Łysicakl. okręg.
 
PAŹ 10:30Łysica 4 — 0 Arkakl. okręg.
 
11 PAŹ 11:00Sparta 0 — 9 Łysicakl. okręg.
 
18 PAŹ 11:00Łysica 15 — 0 Esterkl. okręg.
 
25 PAŹ 11:00Cukrownik 0 — 9 Łysicakl. okręg.
 
11 KWI 11:00Łysica 1 — 0 KSZO-Junior IIkl. okręg.
 
18 KWI 13:00Wisła Junior 1 — 2 Łysicakl. okręg.
 
19 KWI 10:00Juventa 1 — 0 ŁysicaŚLJS
 
21 KWI 17:00Czarni 2 — 1 ŁysicaŚLJS
 
25 KWI 11:00Łysica 2 — 3 GranatŚLJS
 
25 KWI 12:00Pogoń 0 — 2 Łysicakl. okręg.
 
29 KWI 16:00Piast 2 — 3 Łysicakl. okręg.
 
MAJ 11:00Łysica 14 — 0 Marolkl. okręg.
 
MAJ 13:00Klimontowianka 3 — 0 ŁysicaŚLJS
 
MAJ 11:00Nidzianka 0 — 5 Łysicakl. okręg.
 
MAJ 13:00Łysica 0 — 10 Wisła JuniorŚLJS
 
16 MAJ 10:00Łysica 2 — 0 Czarnikl. okręg.
 
16 MAJ 13:00TS 1946 Nida 4 — 2 ŁysicaŚLJS
 
23 MAJ 13:00Łysica 0 — 4 ŁKS ŁagówŚLJS
 
23 MAJ 17:00Arka 1 — 2 Łysicakl. okręg.
729'  
52' Patryk Dulęba
30 MAJ 13:00Neptun 6 — 1 ŁysicaŚLJS
790'  
CZE 17:00Łysica 3 — 0 Spartakl. okręg.
2280'  
CZE 12:00Ester 1 — 8 Łysicakl. okręg.
2249'  
50' Bartłomiej Cichoński
10 CZE 17:00Łysica 1 — 5 OrlętaŚLJS
 
13 CZE 11:00Łysica 11 — 0 Cukrownikkl. okręg.