Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Dawid Płatek (18)
Imię:Dawid
Nazwisko:Płatek
Data urodzenia:23 sierpnia 2002
Wiek:18 l 95 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Star/Juventa Starachowice

Przebieg kariery:
2012/13Juventa Starachowice (młodz. st.)  
2012/13 Juventa Starachowice (jun. mł.)  
2013/14Juventa Starachowice (młodz. mł.)  
2013/14Juventa Starachowice (trampk. mł.)    0/  0/  2     51'
2014/15Juventa Starachowice (trampk. st.)  
2014/15Juventa Starachowice (trampk. mł.) 3   0/  0/  2     58'
2014/15Juventa Starachowice (młodz. st.) 8 18/18/  0 1080'
2015/16Juventa Starachowice (trampk. st.)  
2015/16Juventa Starachowice (trampk. mł.) 16 18/18/  0 1260'
2016/17Juventa Starachowice (trampk. st.) 10 21/21/  0 1680'
2017/18 Juventa Starachowice (jun. mł.)   1  9/  5/11   830'
2017/18 Juventa Starachowice (jun. st.) 2  1  3/  1/  2   302'
2017/18 Juventa Starachowice (trampk. st.)  
2018/19 Juventa Starachowice (jun. mł.)  14/  8/  0 1019'
2018/19Star/Juventa Starachowice (jun. st.) 1  214/14/  0 1260'
2019/20Star/Juventa Starachowice (jun. st.)    3/  3/  0   270'
2019/20 Juventa Starachowice (jun. st.) 1  1  9/  9/  0   810'
2020/21 Star Starachowice 3   9/  3/11   896'
2020/21 Star/Juventa Starachowice (jun. st.) 1  213/  8/  0 1000'

Analityka statystyczna:
Razem: 45  7131/108/28 10516'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


18 LIP 11:00Lubrzanka 1 — 3 Star4 liga
65'  
86' Jakub Nowocień
25 LIP 17:30Star 1 — 3 GKS Nowiny4 liga
65'  
86' Emil Gołyski
SIE 17:00TS 1946 Nida 1 — 2 Star4 liga
61'  
90' Emil Gołyski
SIE 17:30Star 2 — 2 AKS 19474 liga
628'  
63' Stanisław Sarwicki
15 SIE 17:00Spartakus 1 — 4 Star4 liga
636'  
55' Stanisław Sarwicki
19 SIE 17:00Star/Juventa 4 — 3 SamsonPuchar okr.
 690'  
22 SIE 17:00Star S. 3 — 1 Moravia4 liga
666'  
25' Karol Kopeć
26 SIE 17:00Orlęta 3 — 0 Star/JuventaŚLJS
690'  
55'
29 SIE 12:00Star/Juventa 1 — 1 KP KSZO 1929ŚLJS
645'  
46' Adam Hamera
30 SIE 17:00Granat S. 2 — 1 Star S.4 liga
645'  
46' Jakub Błażejewski
WRZ 16:00AKS 1947 0 — 2 Star/JuventaŚLJS
690'  
49'
WRZ 16:00Star S. 1 — 3 Orlicz4 liga
645'  
46' Hubert Białczak
WRZ 10:00Star/Juventa 4 — 1 GKS NowinyŚLJS
659'  
60' Marcel Czajka
WRZ 16:15Star/Juventa 1 — 3 Victoria M.Puchar okr.
 686'  
87' Sebastian Stajniak
12 WRZ 16:00Alit 4 — 4 Star S.4 liga
61'  
90' Klaudiusz Marzec
13 WRZ 15:00Korona II 2 — 0 Star/JuventaŚLJS
690'  
16 WRZ 16:30Hetman 0 — 2 Star/JuventaŚLJS
690'  
19 WRZ 15:00Star S. 2 — 3 Czarni4 liga
631'  
71' 60' Dariusz Anduła
20 WRZ 12:00Star/Juventa 4 — 0 FutsalŚLJS
690'  
26 WRZ 11:00Wierna 1 — 0 Star S.4 liga
629'  
30' Jakub Błażejewski
30 WRZ 15:00Star/Juventa 2 — 2 OrlętaŚLJS
690'  
PAŹ 12:00KP KSZO 1929 2 — 3 Star/JuventaŚLJS
690'  
10 PAŹ 14:00Star/Juventa 3 — 0 AKS 1947ŚLJS
845'  
46' Adam Hamera
11 PAŹ 15:00Neptun 0 — 2 Star S.4 liga
690'  
5'
14 PAŹ 15:00KP KSZO 1929 0 — 1 Star S.Puchar okr.
 690'  
17 PAŹ 14:00Star S. 4 — 1 Partyzant4 liga
669'  
70' Hubert Białczak
18 PAŹ 10:00GKS Nowiny 1 — 0 Star/JuventaŚLJS
6  
24 PAŹ 12:00Star/Juventa 4 — 4 Korona IIŚLJS
645'  
10' 46' Jacek Safian
25 PAŹ 13:00Łysica 0 — 2 Star S.4 liga
620'  
90+3' 71' Dariusz Anduła
31 PAŹ 13:00Star S. 2 — 3 Pogoń4 liga
633'  
58' Patryk Markiewicz
LIS 13:30Star S. 3 — 2 Naprzód4 liga
664'  
65' Hubert Białczak
LIS 11:00Futsal 1 — 2 Star/JuventaŚLJS
 
LIS 13:00OKS Opatów 3 — 0 Star S.4 liga
690'  
11 LIS 11:00Star/Juventa 5 — 1 HetmanŚLJS
 
11 LIS 13:00Star S. 1 — 5 GKS Rudki4 liga
661'  
62' Kacper Błaszczyk
15 LIS 13:00Hetman 1 — 1 Star S.4 liga
687'  
88' Jakub Błażejewski