Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 25

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 46,370
· Najnowszy użytkownik: uluguwuwy
Statystyki
statystyka

Kacper Judasz (16)
ImięKacper
Nazwisko:Judasz
Data urodzenia:14 czerwca 2002
Wiek:16 l 125 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Piast Stopnica
Przebieg kariery:
2012/13Piast Stopnica  
2013/14Piast Stopnica    0/  0/  3     70'
2014/15Piast Stopnica 1   1/  0/  3     87'
2015/16 Piast Stopnica    1/  0/  0     55'
2017/18 Zorza Tempo Pacanów 1 16/12/  2 1242'
2018/19 Piast Stopnica 8   8/  6/  0   601'

Analityka statystyczna:
Razem: 10 26/18/  8 2055'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 11:00Partyzant 2 — 3 Piastkl. okręg.
680'  
WRZ 11:00Piast 2 — 1 Zrywkl. okręg.
1680'  
11 WRZ 16:30MKS Zdrój 3 — 2 Piastkl. okręg.
680'  
11' 22'
14 WRZ 16:30Piast 3 — 1 TS 1946 Nidakl. okręg.
1480'  
60'
22 WRZ 11:00Sparta 1 — 12 Piastkl. okręg.
669'  
41' 56' 69' 70' Bartek Sołtyk
29 WRZ 14:00Piast 3 — 2 Partyzantkl. okręg.
652'  
41' 53' Jakub Wierzbicki
13 PA¬ 15:00Piast 2 — 3 MKS Zdrójkl. okręg.
680'  
20'