Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Konrad Pytko (20)
Imię:Konrad
Nazwisko:Pytko
Data urodzenia:01 grudnia 2000
Wiek:20 l 54 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Baszta Rytwiany

Przebieg kariery:
2012/13Baszta Rytwiany (młodz. st.)  
2015/16 Baszta Rytwiany (jun. mł.)    3/  3/  1   297'
2016/17 Baszta Rytwiany (jun. mł.)    1/  1/  2   120'

Analityka statystyczna:
Razem:    4/  4/  3   417'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 11:00Huragan — Basztakl. okręg.
 
WRZ 17:00Baszta 1 — 4 GKS Świniarykl. okręg.
1519'  
62' Adrian Rugała
10 WRZ 11:00Baszta 3 — 4 OKS Opatówkl. okręg.
 
17 WRZ 11:00Strażak 1 — 3 Basztakl. okręg.
1480'  
24 WRZ 11:00Baszta 3 — 0 Czarnikl. okręg.
2021'  
60' Filip Skalski
PAŹ 11:00Baszta 8 — 3 GKS Obrazówkl. okręg.
 
PAŹ 16:30Baszta 2 — 3 Alitkl. okręg.
 
PAŹ 11:00Kamienna 0 — 3 Basztakl. okręg.
 
26 PAŹ 15:00Świt 3 — 7 Basztakl. okręg.
 
29 PAŹ 11:00Baszta — Pogońkl. okręg.
 
LIS 14:00LZS Samborzec 3 — 3 Basztakl. okręg.
 
KWI 11:00GKS Świniary 3 — 5 Basztakl. okręg.
 
13 KWI 13:00OKS Opatów 0 — 1 Basztakl. okręg.
 
10 MAJ 17:30Czarni 1 — 0 Basztakl. okręg.
 
13 MAJ 11:00Baszta 4 — 2 Kamiennakl. okręg.
 
20 MAJ 11:00Alit 2 — 1 Basztakl. okręg.
 
24 MAJ 17:30GKS Obrazów 4 — 1 Basztakl. okręg.
 
27 MAJ 11:00Baszta 3 — 0 Świtkl. okręg.
 
31 MAJ 17:30Baszta 6 — 1 Strażakkl. okręg.
 
10 CZE 11:00Baszta 6 — 2 LZS Samborzeckl. okręg.