Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 34

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 48,807
· Najnowszy użytkownik: quisicorla99
Statystyki
statystyka
Łukasz Pawlik (18)
ImięŁukasz
Nazwisko:Pawlik
Data urodzenia:16 listopada 2000
Wiek:18 l 23 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:D±b Nagłowice
Przebieg kariery:
2012/13D±b Nagłowice  
2013/14D±b Nagłowice    6/  4/  0   361'
2014/15D±b Nagłowice 4   7/  5/  2   615'
2015/16 D±b Nagłowice 3   7/  5/  8   736'

Analityka statystyczna:
Razem: 7 20/14/10 1712'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 17:00D±b 2 — 1 Naprzódkl. okręg.
1464'  
65' Mariusz Michalecki
WRZ 11:00Partyzant 0 — 7 D±bkl. okręg.
1919'  
62' Piotr Kosierkiewicz
12 WRZ 11:15D±b 3 — 0 Startkl. okręg.
 
15 WRZ 16:30Unia 3 — 4 D±bkl. okręg.
2035'  
35' Paweł Kaczmarek 70' Artur Zbroński
19 WRZ 11:00D±b 3 — 2 Piaskowiankakl. okręg.
 
26 WRZ 11:00Zryw 1 — 1 D±bkl. okręg.
 
10 PA¬ 11:00Naprzód 2 — 1 D±bkl. okręg.
 
14 PA¬ 15:00D±b 8 — 0 Partyzantkl. okręg.
 
17 PA¬ 11:00Start 0 — 4 D±bkl. okręg.
2026'  
55' Radosław Tkaczyk
24 PA¬ 11:00D±b 3 — 0 Uniakl. okręg.
821'  
60' Radosław Tkaczyk
LIS 11:00Piaskowianka 3 — 1 D±bkl. okręg.
2521'  
60' Adrian Merklinger
14 LIS 11:00D±b 0 — 2 Zrywkl. okręg.
980'  
KWI 11:00Naprzód 3 — 0 D±bkl. okręg.
2039'  
40' Daniel Trela
16 KWI 11:00Start 4 — 2 D±bkl. okręg.
 
23 KWI 11:00D±b 4 — 0 Uniakl. okręg.
 
30 KWI 11:00Piaskowianka 5 — 1 D±bkl. okręg.
2080'  
MAJ 11:00D±b 2 — 2 Zrywkl. okręg.
2080'  
10 MAJ 17:00D±b 7 — 0 Partyzantkl. okręg.
2021'  
76' 60' Piotr Seweryn
21 MAJ 11:00D±b 0 — 3 Naprzódkl. okręg.
 
25 MAJ 17:00Partyzant 1 — 13 D±bkl. okręg.
2080'  
26' 32'
28 MAJ 11:00D±b 1 — 3 Startkl. okręg.
2029'  
41' Piotr Seweryn 70' Artur Zbroński
CZE 11:00Unia 1 — 3 D±bkl. okręg.
 
11 CZE 11:00D±b 0 — 2 Piaskowiankakl. okręg.
561'  
20' Dawid Kuzia
18 CZE 11:00Zryw 5 — 2 D±bkl. okręg.
2080'