Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 26

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,364
· Najnowszy użytkownik: Trewines6n
Statystyki
statystyka
Norbert Kaleta (18)
ImięNorbert
Nazwisko:Kaleta
Data urodzenia:12 lipca 2000
Wiek:18 l 4 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Zryw Skroniów
Przebieg kariery:
2012/13Zryw Skroniów  
2013/14Zryw Skroniów  
2013/14Zryw Skroniów    5/  4/  0   380'
2014/15 Zryw Skroniów    8/  4/  2   552'
2015/16 Zryw Skroniów   1  7/  5/  8   659'
2016/17 Zryw Skroniów  
2016/17 Zryw Skroniów   110/  9/  4   990'

Analityka statystyczna:
Razem:   230/22/14 2581'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


17 SIE 17:00Polonia Białogon 5 — 2 Zryw S.Puchar okr.
   
21 SIE 17:00Astra 6 — 0 Zryw S.klasa A
 
24 SIE 17:00Zryw S. 0 — 3 Politechnika Św.klasa A
 
27 SIE 13:00Zryw 2 — 3 Orliczkl. okręg.
316'  
75' Bartosz Tryl
28 SIE 16:00Radiator$ 0 — 1 Zryw S.klasa A
 
WRZ 13:00Zryw 1 — 1 Wiernakl. okręg.
 
WRZ 16:00Zryw S. 3 — 1 Victoriaklasa A
 
10 WRZ 13:00Lechia 5 — 2 Zrywkl. okręg.
 
11 WRZ 15:00ŁKS Łopuszno 2 — 2 Zryw S.klasa A
 
17 WRZ 13:00Zryw 4 — 3 Rodzinakl. okręg.
390'  
18 WRZ 15:00Zryw S. 2 — 1 Zieleńklasa A
 
24 WRZ 13:00Sokół 1 — 6 Zrywkl. okręg.
 
25 WRZ 15:00Zryw S. 0 — 4 Piaskowiankaklasa A
 
PAŹ 15:00Sokół 1 — 1 Zryw S.klasa A
 
PAŹ 16:00Zryw 4 — 1 Gródkl. okręg.
321'  
70' Mateusz Wykurz
PAŹ 15:00Zryw S. 3 — 3 Tęczaklasa A
 
15 PAŹ 13:00Zryw 3 — 0 Nidakl. okręg.
390'  
16 PAŹ 15:00Nida O. 4 — 1 Zryw S.klasa A
 
23 PAŹ 14:00Zryw S. 5 — 2 Partyzantklasa A
 
25 PAŹ 15:00GKS Nowiny 2 — 1 Zrywkl. okręg.
 
29 PAŹ 13:00Zryw 0 — 3 Czarnoviakl. okręg.
390'  
84'
30 PAŹ 13:00Orlęta 5 — 0 Zryw S.klasa A
 
LIS 10:00Hetman 1 — 2 Zrywkl. okręg.
390'  
LIS 13:00Zryw S. 0 — 5 Bucoviaklasa A
 
11 LIS 11:00Piast 2 — 2 Zryw S.klasa A
 
13 LIS 13:30Zryw S. 2 — 2 Nida S.klasa A
 
19 MAR 12:00Nida S. 2 — 1 Zryw S.klasa A
 
26 MAR 15:00Zryw S. 2 — 2 Astraklasa A
 
KWI 13:00Orlicz 4 — 2 Zrywkl. okręg.
390'  
KWI 15:00Politechnika Św. 1 — 1 Zryw S.klasa A
 
KWI 16:00Zryw S. 1 — 0 Radiator$klasa A
 
KWI 12:30Wierna 3 — 2 Zrywkl. okręg.
390'  
15 KWI 11:00Victoria 3 — 0 Zryw S.klasa A
 
23 KWI 15:00Zryw S. 3 — 0 ŁKS Łopusznoklasa A
 
26 KWI 17:30Rodzina 1 — 4 Zrywkl. okręg.
341'  
50' Daniel Pak
29 KWI 13:00Zryw 3 — 0 Sokółkl. okręg.
 
30 KWI 15:00Zieleń 1 — 3 Zryw S.klasa A
 
MAJ 15:00Piaskowianka 2 — 4 Zryw S.klasa A
 
MAJ 10:00Gród 5 — 1 Zrywkl. okręg.
790'  
MAJ 15:00Zryw S. 3 — 0 Sokółklasa A
 
14 MAJ 11:00Tęcza 2 — 2 Zryw S.klasa A
 
20 MAJ 13:00Nida 1 — 5 Zrywkl. okręg.
390'  
21 MAJ 15:00Zryw S. 3 — 2 Nida O.klasa A
 
28 MAJ 15:00Partyzant 2 — 1 Zryw S.klasa A
 
30 MAJ 17:30Zryw 1 — 5 GKS Nowinykl. okręg.
 
CZE 13:00Czarnovia 3 — 2 Zrywkl. okręg.
369'  
70' Tomasz Matajkiewicz
CZE 15:00Zryw S. 1 — 2 Orlętaklasa A
 
CZE 18:00Zryw 6 — 0 Lechiakl. okręg.
333'  
58' Bartosz Tryl
10 CZE 13:00Zryw 1 — 2 Hetmankl. okręg.
390'  
11 CZE 15:00Bucovia 5 — 1 Zryw S.klasa A
 
15 CZE 17:00Zryw S. 2 — 0 Piastklasa A