Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 19

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,673
· Najnowszy użytkownik: locks047ku
Statystyki
statystyka
Igor Karczewski (26)
Imię:Igor
Nazwisko:Karczewski
Data urodzenia:09 marca 1994
Wiek:26 l 119 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Nida Sobków

Przebieg kariery:
(1) (2013-08-17)  
(2) (2013-08-17)  
2013/14 Nida Sobków    3/  0/  5   176'
2014/15 Nida Sobków  0+1 2  3/  2/  3   272'
2015/16 Nida Sobków    1/  0/10   163'
2016/17 LKS Bolmin 1  217/13/  3 1436'
2017/18 Nida Sobków   211/10/  5 1019'
2018/19 Nida Sobków   1  8/  6/12   835'
2019/20 Nida Sobków    6/  2/  1   449'

Analityka statystyczna:
Razem: 1 0+1 749/33/39 4350'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (2) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Igor Karczewski.


17 SIE 17:00Oldboys 1 — 2 Nida S.Puchar okr.
   
25 SIE 15:00Nida O. 3 — 0 Nida S.klasa A
1366'  
67' Karol Wijas
31 SIE 11:00Nida S. 0 — 2 Bucoviaklasa A
1390'  
WRZ 15:00Gród 3 — 0 Nida S.klasa A
 
11 WRZ 16:30Nida S. 0 — 6 AstraPuchar okr.
 1379'  
80' Wiktor Kwapisz
15 WRZ 16:00Nida S. 4 — 0 Startklasa A
1310'  
81' Adam Kaczor
22 WRZ 16:00Zryw 2 — 3 Nida S.klasa A
1345'  
46' Konrad Orliński
29 WRZ 15:00Nida S. 2 — 2 Nidzicaklasa A
13  
PAŹ 15:00Dąb 1 — 1 Nida S.klasa A
13  
13 PAŹ 15:00Nida S. 1 — 0 Zieleńklasa A
13  
20 PAŹ 14:00Wisła 2 — 3 Nida S.klasa A
1369'  
70' Paweł Gołuzd
27 PAŹ 13:00Wierna II 2 — 2 Nida S.klasa A
1390'  
LIS 13:45Nida S. 1 — 1 LKS Bolminklasa A
13