Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 23

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,315
· Najnowszy użytkownik: Marchbankses8
Statystyki
statystyka
Daniel Cholewiński (16)
ImięDaniel
Nazwisko:Cholewiński
Data urodzenia:13 lipca 2002
Wiek:16 l 2 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Kamienna Brody
Przebieg kariery:
2013/14Juventa Starachowice  
2014/15Juventa Starachowice 3 (1) 15/15/  0   900'
2015/16Juventa Starachowice  
2016/17Juventa Starachowice  
2017/18 Kamienna Brody   118/16/  0 1385'

Analityka statystyczna:
Razem: 3 (1)  133/31/  0 2285'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 17:00Marol 1 — 1 Kamiennakl. okręg.
480'  
WRZ 14:00Kamienna 3 — 9 Strażakkl. okręg.
480'  
16 WRZ 11:00Alit 3 — 0 Kamiennakl. okręg.
480'  
23 WRZ 11:00Kamienna 2 — 2 Stalkl. okręg.
480'  
PAŹ 13:00GKS Rudki 1 — 2 Kamiennakl. okręg.
480'  
PAŹ 11:00Kamienna 6 — 1 Marolkl. okręg.
 
14 PAŹ 12:00Strażak 0 — 3 Kamiennakl. okręg.
480'  
21 PAŹ 11:00Kamienna 0 — 5 Alitkl. okręg.
431'  
32' Bartosz Sobecki
28 PAŹ 11:00Stal 3 — 1 Kamiennakl. okręg.
480'  
55'
LIS 11:00Kamienna 4 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
474'  
75' Daniel Milanowski
KWI 11:00GKS Rudki 0 — 2 Kamiennakl. okręg.
480'  
14 KWI 14:00Kamienna 2 — 0 Strażakkl. okręg.
480'  
25 KWI 17:30Stal 2 — 0 Kamiennakl. okręg.
480'  
28 KWI 10:00Marol 0 — 1 Kamiennakl. okręg.
480'  
MAJ 11:00Kamienna 0 — 5 Alitkl. okręg.
1080'  
12 MAJ 11:00Kamienna 0 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
480'  
19 MAJ 15:00Strażak 4 — 1 Kamiennakl. okręg.
480'  
26 MAJ 11:00Kamienna 1 — 5 Stalkl. okręg.
480'  
CZE 11:00Kamienna 0 — 0 Marolkl. okręg.
480'  
CZE 17:30Alit 3 — 0 Kamiennakl. okręg.