Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 38

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 59,969
· Najnowszy użytkownik: plu329za
Statystyki
statystyka
Adrian Materek (17)
Imię:Adrian
Nazwisko:Materek
Data urodzenia:28 stycznia 2002
Wiek:17 l 170 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Orlęta Kielce

Przebieg kariery:
2013/14Orlęta Kielce  
2014/15Orlęta Kielce 10   9/  9/  0   540'
2015/16Orlęta Kielce 9   4/  4/  0   280'
2016/17Orlęta Kielce  
2016/17KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 13 10/10/  0   800'
2017/18 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  
2017/18 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 14  121/  4/  3 1347'
2018/19Orlęta Kielce    0/  0/  1     11'
2018/19 Orlęta Kielce 8  116/  6/12 1371'
2018/19 Orlęta Kielce    1/  0/  3   151'

Analityka statystyczna:
Razem: 54  261/33/19 4500'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


28 SIE 17:00Orlęta 1 — 0 KP KSZO 1929ŚLJM
2626'  
55' Adam Kołczyk
WRZ 11:00Orlęta 4 — 0 PiaskowiankaŚLJM
2640'  
41' Filip Kaczmarski
WRZ 17:00Orlęta 7 — 1 TS 1946 NidaŚLJS2
 
WRZ 17:00Czarni 1 — 2 OrlętaŚLJM
2621'  
60' Maksymilian Kowalski-Kubicki
WRZ 11:00Orlęta 1 — 0 KKP KoronaŚLJM
2621'  
60' Adrian Kudelski
WRZ 13:00Piaskowianka 0 — 5 OrlętaŚLJS2
 
12 WRZ 16:30Rodzina 0 — 8 OrlętaŚLJM
2640'  
41' Adrian Grabowski
12 WRZ 17:00Orlęta 8 — 2 HetmanŚLJS2
 
15 WRZ 11:00Orlęta 4 — 2 NaprzódŚLJM
2640'  
48' 74' 41' Jacek Karpacz
22 WRZ 13:00Neptun 0 — 5 OrlętaŚLJS2
 
23 WRZ 16:00Victoria 2015 1 — 3 OrlętaŚLJM
2640'  
41' Łukasz Dziewięcki
29 WRZ 11:00Piaskowianka 0 — 5 OrlętaŚLJM
2626'  
55' Adam Kołczyk
PAŹ 11:00Orlęta 6 — 2 CzarniŚLJM
2626'  
74' 55' Filip Kaczmarski
PAŹ 12:00TS 1946 Nida 1 — 4 OrlętaŚLJS2
 
PAŹ 16:00KP KSZO 1929 0 — 6 OrlętaŚLJM
2628'  
53' Łukasz Dziewięcki
14 PAŹ 16:00KKP Korona 3 — 1 OrlętaŚLJM
2611'  
70' Wiktor Węgliński
17 PAŹ 15:30Orlęta 4 — 1 PiaskowiankaŚLJS2
 
24 PAŹ 15:30Hetman 0 — 3 OrlętaŚLJS2
 
24 PAŹ 17:30Orlęta 8 — 0 RodzinaŚLJM
2649'  
50' Adam Kołczyk
27 PAŹ 11:00Naprzód 2 — 4 OrlętaŚLJM
266'  
75' Juliusz Lenckowski
27 PAŹ 13:00Orlęta 4 — 1 NeptunŚLJS2
 
LIS 11:00Orlęta 10 — 0 Victoria 2015ŚLJM
640'  
41' Bartosz Nowak
LIS 10:00GKS Nowiny 2 — 2 Orlętabaraż
   
10 LIS 10:00Orlęta 5 — 0 GKS Nowinybaraż
   
MAR 12:30Orlęta 3 — 0 PartyzantPuchar okr.
   
16 MAR 17:00Orlęta K. 3 — 1 StalLM U19
   
23 MAR 11:00Orlęta 4 — 1 WiernaŚLJM
2680'  
24 MAR 12:30Star/Juventa 1 — 2 Orlęta K.LM U19
   
30 MAR 12:00Orlęta K. 0 — 1 GarbarniaLM U19
   
30 MAR 13:00Naprzód 1 — 5 OrlętaŚLJM
2672'  
72' 73' Jakub Harabin
31 MAR 15:00Lechia 1 — 2 Orlętaklasa A
 
KWI 16:00Orlęta 1 — 3 KP KSZO 1929Puchar okr.
   
KWI 11:30Orlęta 1 — 1 JuventaŚLJM
2680'  
74'
KWI 14:00Resovia 2 — 0 Orlęta K.LM U19
   
KWI 15:00Polanie 2 — 2 Orlętaklasa A
 
13 KWI 12:00Orlęta K. 2 — 1 Orlęta R. P.LM U19
   
14 KWI 11:00Orlęta 2 — 0 ZrywŚLJM
2680'  
14 KWI 15:00Gród 3 — 0 Orlętaklasa A
 
17 KWI 16:00KKP Korona 1 — 0 OrlętaŚLJM
2680'  
20 KWI 11:00Orlęta 1 — 2 Samsonklasa A
1014'  
77' Łukasz Dziewięcki
20 KWI 16:00Orlęta K. 0 — 4 ChełmiankaLM U19
   
24 KWI 17:00Orlęta 4 — 1 PiaskowiankaŚLJM
2645'  
46' Piotr Górzyński
27 KWI 15:30Sokół 0 — 0 Orlętaklasa A
 
28 KWI 12:00Hutnik 3 — 2 Orlęta K.LM U19
   
30 KWI 17:00Futsal 2 — 4 OrlętaŚLJM
2653'  
54' Piotr Górzyński
MAJ 12:00Polonia Białogon 0 — 4 Orlętaklasa A
 
MAJ 14:00Orlęta 5 — 0 Top-Spinklasa A
 
MAJ 12:00Stal 3 — 0 Orlęta K.LM U19
   
MAJ 14:00Wierna 0 — 7 OrlętaŚLJM
2680'  
11 MAJ 15:00Orlęta K. 0 — 0 Star/JuventaLM U19
   
12 MAJ 11:00Tęcza 1 — 6 Orlętaklasa A
1640'  
51' Damian Salwa
15 MAJ 17:00Orlęta 7 — 1 NaprzódŚLJM
2659'  
60' Piotr Górzyński
18 MAJ 12:30Garbarnia 3 — 0 Orlęta K.LM U19
   
19 MAJ 10:00Juventa 1 — 3 OrlętaŚLJM
2631'  
32' Juliusz Lenckowski
19 MAJ 15:00Orlęta 6 — 0 Granatklasa A
 
25 MAJ 12:00Wicher 3 — 1 Orlętaklasa A
1861'  
62' Radosław Grzesiak
26 MAJ 16:00Orlęta K. 1 — 6 ResoviaLM U19
   
29 MAJ 16:00Orlęta 5 — 4 KKP KoronaŚLJM
2680'  
14' 65'
CZE 14:00Orlęta 2 — 3 Politechnika Św.klasa A
1836'  
55' Mariusz Stochmal
CZE 12:00Orlęta R. P. 2 — 3 Orlęta K.LM U19
 2611'  
80' Jakub Moskal
CZE 17:00Piaskowianka 1 — 5 OrlętaŚLJM
2674'  
74' 75' Jakub Harabin
CZE 17:00Chełmianka 2 — 1 Orlęta K.LM U19
   
CZE 11:00Orlęta 3 — 1 FutsalŚLJM
2687'  
88' 88' Maciej Litwinek
CZE 15:00MSS-Klonówka 6 — 2 Orlętaklasa A
12  
12 CZE 17:00Zryw 0 — 12 OrlętaŚLJM
2656'  
57' Adrian Kudelski
15 CZE 17:00Orlęta K. 3 — 7 HutnikLM U19
   
16 CZE 15:00Orlęta 3 — 4 ŁKS Łopusznoklasa A