Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 23

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,670
· Najnowszy użytkownik: locks835gl
Statystyki
statystyka
Hubert Czeski (23)
Imię:Hubert
Nazwisko:Czeski
Data urodzenia:03 stycznia 1998
Wiek:22 l 183 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Stal II Kunów

Przebieg kariery:
2013/14 Stal Kunów  
2014/15 Stal Kunów   1  2/  0/  8   334'
2015/16 Stal Kunów   114/12/  3 1339'
2016/17 Stal Kunów  13/12/  0 1116'
2017/18 Stal Kunów    0/  0/  1     36'
2018/19 Stal Kunów    0/  0/  1     34'
2018/19 Stal II Kunów   418/17/  0 1575'
2019/20 Stal Kunów    0/  0/  3     33'
2019/20 Stal II Kunów 2   6/  5/  2   585'

Analityka statystyczna:
Razem: 2  653/46/18 5052'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


15 SIE 17:00Stal 0 — 0 Moraviakl. okręg.
 
18 SIE 17:00Wicher 2 — 4 Stalkl. okręg.
 
24 SIE 12:00Stal 3 — 1 Uniakl. okręg.
 
25 SIE 11:00GTS Raków 1 — 7 Stal IIklasa B
345'  
71' 46' Krystian Baka
WRZ 17:00Stal 1 — 0 Hetmankl. okręg.
 
WRZ 11:00Stal II 1 — 1 Huraganklasa B
1845'  
46' Jarosław Kaczor
WRZ 16:00Victoria 2015 0 — 2 Stalkl. okręg.
 
15 WRZ 16:00Stal 1 — 1 OKS Opatówkl. okręg.
 
21 WRZ 15:00Piast 0 — 1 Stalkl. okręg.
 
22 WRZ 11:00Stal II 0 — 1 Koprzywianka Arkaklasa B
 
25 WRZ 15:45Star/Juventa 3 — 0 StalPuchar okr.
   
29 WRZ 11:00KS Tarłów 3 — 2 Stal IIklasa B
1890'  
29 WRZ 15:00Stal 4 — 0 Zenitkl. okręg.
 
PAŹ 11:00Stal II 4 — 2 GKS Iwaniskaklasa B
1890'  
PAŹ 15:00Piaskowianka 0 — 0 Stalkl. okręg.
 
13 PAŹ 11:00Wodnik 2 — 2 Stal IIklasa B
1890'  
82'
13 PAŹ 14:00Stal 4 — 1 Świtkl. okręg.
 
20 PAŹ 11:00Stal II 0 — 1 Esterklasa B
1790'  
20 PAŹ 14:00Sparta D. 2 — 0 Stalkl. okręg.
 
27 PAŹ 11:00Marol 2 — 1 Stal IIklasa B
1845'  
46' Jakub Mazurkiewicz
27 PAŹ 13:00Stal 0 — 0 Kamiennakl. okręg.
1811'  
80' Jakub Ostrowski
LIS 11:00Sparta K. W. 2 — 1 Stalkl. okręg.
1811'  
80' Jakub Ostrowski
LIS 10:00Stal II 1 — 0 Cukrownikklasa B
1890'  
LIS 14:00Stal 2 — 2 Klimontowiankakl. okręg.
1811'  
80' Kacper Czeski
16 LIS 13:00Zorza Tempo 1 — 1 Stalkl. okręg.
18