Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Dawid Mania (22)
Imię:Dawid
Nazwisko:Mania
Data urodzenia:01 grudnia 1998
Wiek:22 l 46 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:D±b Nagłowice

Przebieg kariery:
2013/14 Unia Sędziszów (jun. mł.)    1/  1/  0     80'
2016/17 Unia Sędziszów (jun. st.)    0/  0/  2     90'
2018/19 D±b Nagłowice    1/  1/  0     90'
2019/20 D±b Nagłowice    0/  0/  1       1'
2020/21 D±b Nagłowice  

Analityka statystyczna:
Razem:    2/  2/  3   261'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


SIE 15:00Wisła 1 — 1 D±bklasa A
 
SIE 15:00D±b 1 — 4 Startklasa A
 
16 SIE 15:00Nidzica 2 — 3 D±bklasa A
99  
19 SIE 17:00D±b 0 — 5 Polonia BiałogonPuchar okr.
 69  
23 SIE 15:00D±b 2 — 2 Zryw S.klasa A
13  
30 SIE 15:00Nida O. 2 — 2 D±bklasa A
 
WRZ 15:00D±b 3 — 3 GKS Imielnoklasa A
13  
13 WRZ 15:00D±b 2 — 0 Nida S.klasa A
69  
20 WRZ 15:00D±b 3 — 1 Gród W.klasa A
13  
27 WRZ 15:00LKS Bolmin 4 — 2 D±bklasa A
13  
PA¬ 15:00D±b 1 — 2 Zieleńklasa A
 
25 PA¬ 13:00D±b 2 — 1 Uniaklasa A
13  
31 PA¬ 13:00Wierna II 5 — 1 D±bklasa A
13