Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 40

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 82,850
· Najnowszy użytkownik: Damiano
Statystyki
statystyka
Arkadiusz Drapsa (23)
Imię:Arkadiusz
Nazwisko:Drapsa
Data urodzenia:17 lutego 1997
Wiek:23 l 144 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Czarni Połaniec

Przebieg kariery:
(1)Jedynka Krasnystaw  
2010/11Jedynka Krasnystaw  
2011/12Jedynka Krasnystaw  
2012/13Jedynka Krasnystaw  
2013/14Jedynka Krasnystaw  
2013/14 Wisła Puławy  
2013/14 Wisła Puławy 7 13/  9/  0 1018'
2014/15 Wisła Puławy 7  326/19/  3 2345'
2015/16 Wisła Puławy  
2016/17 Podlasie Biała Podlaska 1   6/  0/  4   490'
2016/17 Wisła Sandomierz 4   6/  2/  7   589'
2017/18 Wisła Sandomierz 2   6/  1/  6   604'
2017/18 Wisła II Sandomierz 4   2/  2/  0   180'
2017/18 Czarni Połaniec 1   5/  1/  3   389'

Analityka statystyczna:
Razem: 26  364/34/23 5615'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


12 SIE 17:00Wisła 0 — 1 Soła3 liga
 
15 SIE 17:00Wi¶lanie 2 — 0 Wisła3 liga
 
15 SIE 17:00Wisła II 1 — 3 LZS SamborzecPuchar okr.
 2490'  
84'
20 SIE 11:00Cukrownik 1 — 1 Wisła IIklasa B
 
20 SIE 17:00Wisła S. 2 — 0 Stal3 liga
 
26 SIE 17:00Wisła S. 0 — 1 Chełmianka3 liga
173'  
88' Damian Juda
27 SIE 11:00Wisła II 13 — 0 Pogoń IIklasa B
1890'  
10' 73' 85'
30 SIE 17:00Wólczanka 2 — 0 Wisła S.3 liga
 
WRZ 11:00Zorza 2 — 1 Wisła IIklasa B
 
WRZ 17:00Wisła S. 1 — 1 Orlęta3 liga
17  
WRZ 16:00Avia 4 — 4 Wisła S.3 liga
1731'  
60' Kacper Piechniak
10 WRZ 11:00Wisła II 7 — 0 KS Tarłówklasa B
 
15 WRZ 20:00KP KSZO 1929 O. ¦/ 3 — 0 Wisła S.3 liga
1716'  
75' Maciej Jakóbczyk
17 WRZ 16:00UKS Iwaniska 4 — 12 Wisła IIklasa B
 
23 WRZ 15:00Podhale 1 — 2 Wisła S.3 liga
1731'  
60' Mateusz Michalski
24 WRZ 11:00Wisła II 4 — 0 GTS Rakówklasa B
 
PA¬ 14:30Arka 5 — 2 Wisła IIklasa B
 
PA¬ 15:00Wisła S. 0 — 2 Podlasie3 liga
1721'  
70' Mateusz Michalski
PA¬ 15:00Resovia 0 — 0 Wisła S.3 liga
1745'  
46' Mateusz Michalski
PA¬ 11:00Wisła II 7 — 3 Esterklasa B
 
15 PA¬ 14:00Marol 4 — 3 Wisła IIklasa B
 
15 PA¬ 15:00Wisła S. 0 — 1 Motor3 liga
1781'  
82' Andrij Nikanowycz
21 PA¬ 14:00Karpaty 3 — 2 Wisła S.3 liga
1785'  
63' 86' Jakub Łata
22 PA¬ 11:00Wisła II 10 — 0 GKS ¦winiaryklasa B
 
29 PA¬ 14:00Wisła S. 1 — 0 Unia3 liga
1759'  
60' Kacper Piechniak
LIS 13:00JKS 1909 0 — 2 Wisła S.3 liga
1785'  
86' Maciej Jakóbczyk
LIS 11:00Huragan 0 — 1 Wisła IIklasa B
 
11 LIS 13:00Wisła S. 2 — 0 Spartakus3 liga
1757'  
20' 58' Maciej Jakóbczyk
18 LIS 13:00MKS Trzebinia 2 — 0 Wisła S.3 liga
1790'  
31 MAR 15:00MKS Zdrój 0 — 0 Czarni4 liga
 
KWI 16:30Unia 0 — 5 CzarniPuchar okr.
   
KWI 16:00Czarni 2 — 0 Unia4 liga
 
11 KWI 16:30Łysica 3 — 1 Czarni4 liga
 
15 KWI 16:00Naprzód 2 — 4 Czarni4 liga
 
18 KWI 16:30Alit 0 — 2 Czarni4 liga
990'  
21 KWI 11:00Czarni 1 — 1 Kamienna4 liga
970'  
71' Kamil Mi¶ko
25 KWI 17:00Neptun 2 — 3 Czarni4 liga
956'  
57' Krystian Gębalski
28 KWI 17:00Czarni 1 — 1 ŁKS Łagów4 liga
949'  
50' Piotr Kamiński
MAJ 17:00Lubrzanka 0 — 1 Czarni4 liga
99'  
82' Damian Skiba
MAJ 17:00Czarni 0 — 1 Wisła S.Puchar okr.
 945'  
46' Bartłomiej Miazga
12 MAJ 17:00Czarni 6 — 0 GKS Nowiny4 liga
9  
19 MAJ 11:00Pogoń 0 — 2 Czarni4 liga
9  
23 MAJ 17:00Czarni 7 — 1 Hetman4 liga
945'  
49' 46' Kamil Mi¶ko
26 MAJ 15:00Czarni 2 — 1 TS 1946 Nida4 liga
925'  
54' Piotr Kamiński 79' Arkadiusz Duda
30 MAJ 18:00Wierna 1 — 3 Czarni4 liga
 
CZE 17:00Czarni 4 — 0 Moravia4 liga
 
10 CZE 17:00Partyzant 1 — 3 Czarni4 liga
 
17 CZE 17:00Czarni 6 — 2 Nidzianka4 liga