Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
    CLJ U-18, Makroreg.;
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Dawid Nawrot (23)
Imię:Dawid
Nazwisko:Nawrot
Data urodzenia:18 stycznia 1999
Wiek:23 l 128 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Czarni Połaniec

Przebieg kariery:
(1) (sw201405)  
(2) (sw201405)  
2013/14Czarni Połaniec (trampk. st.)  
2014/15 Czarni Połaniec (jun. mł.) 1   9/  7/  0   705'
2015/16 Czarni Połaniec (jun. mł.)  

Analityka statystyczna:
Razem: 1   9/  7/  0   705'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


30 SIE 11:00Czarni 3 — 0 Arkakl. okręg.
15  
WRZ 11:00Czarni 1 — 1 Esterkl. okręg.
1476'  
77' Piotr Adaś
13 WRZ 11:00Cukrownik 0 — 13 Czarnikl. okręg.
1469'  
70' 70' Dawid Gwóźdź
16 WRZ 16:30Czarni 3 — 6 Piastkl. okręg.
980'  
20 WRZ 10:00KSZO-Junior II 6 — 0 Czarnikl. okręg.
1880'  
24 WRZ 16:00Sparta 7 — 1 Czarnikl. okręg.
1880'  
27 WRZ 11:00Czarni 1 — 5 Łysicakl. okręg.
1880'  
PAŹ 11:00Pogoń 8 — 0 Czarnikl. okręg.
 
11 PAŹ 11:00Czarni 1 — 4 Marolkl. okręg.
1880'  
18 PAŹ 11:00Nidzianka 0 — 0 Czarnikl. okręg.
1880'  
25 PAŹ 11:00Czarni 0 — 2 Wisła Juniorkl. okręg.
1880'  
11 KWI 10:00Czarni 3 — 5 Spartakl. okręg.
 
19 KWI 12:00Ester 2 — 2 Czarnikl. okręg.
 
25 KWI 09:30Czarni 3 — 0 Cukrownikkl. okręg.
 
29 KWI 16:00Arka 5 — 2 Czarnikl. okręg.
 
MAJ 10:00Piast 0 — 0 Czarnikl. okręg.
 
MAJ 09:30Czarni 1 — 5 KSZO-Junior IIkl. okręg.
 
16 MAJ 10:00Łysica 2 — 0 Czarnikl. okręg.
 
23 MAJ 09:30Czarni 2 — 0 Pogońkl. okręg.
 
30 MAJ 11:00Marol 2 — 8 Czarnikl. okręg.
 
CZE 16:00Czarni 3 — 1 Nidziankakl. okręg.
 
12 CZE 18:00Wisła Junior 2 — 0 Czarnikl. okręg.