Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Kamil Kogut (29)
Imiďż˝:Kamil
Nazwisko:Kogut
Data urodzenia:08 kwietnia 1992
Wiek:29 l 15 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:GKS Szydłów

Przebieg kariery:
2009/10 GKS Szydłów  17/  6/  1 1183'
2010/11 GKS Szydłów    8/  3/  1   617'
2011/12 GKS Szydłów  19/16/  1 1680'
2012/13 GKS Szydłów  1 111/10/  0   941'

Analityka statystyczna:
Razem:  1 155/35/  3 4421'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (3) ze spotkañ, w których bra³ udzia³ Kamil Kogut.


15 SIE 17:00GKS Szydłów 1 — 2 Piast O.Puchar okr.
   
WRZ 16:00GKS Szydłów 2 — 2 GTS Rakówklasa B
 59'  
60' Adam Sikora
WRZ 11:00Nidzica 5 — 2 GKS Szydłówklasa B
 90'  
16 WRZ 16:00GKS Szydłów 3 — 4 ¬ródłoklasa B
 90'  
23 WRZ 16:00GKS Szydłów 1 — 5 Piast IIklasa B
 90'  
PA¬ 14:00GKS Szydłów 0 — 6 MKS Zdrój IIklasa B
 90'  
21 PA¬ 14:00GKS Szydłów 0 — 0 Victoria 2009klasa B
 90'  
LIS 11:00Zorza Tempo 9 — 2 GKS Szydłówklasa B
 90'  
21 KWI 14:00GKS Szydłów 0 — 4 Nidzicaklasa B
 90'  
28 KWI 11:00¬ródło 3 — 2 GKS Szydłówklasa B
 90'  
MAJ 11:00Piast II 1 — 1 GKS Szydłówklasa B
 90'  
12 MAJ 11:00GTS Raków 4 — 3 GKS Szydłówklasa B
 71'  
72'
18 MAJ 13:00MKS Zdrój II 3 — 0 GKS Szydłówklasa B
 
CZE 11:00Victoria 2009 2 — 2 GKS Szydłówklasa B
 
CZE 11:00GKS Szydłów 1 — 6 Zorza Tempoklasa B