Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 31

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,617
· Najnowszy użytkownik: Kosmalase50z
Statystyki
statystyka
Karol Stadniczenko (22)
Imię:Karol
Nazwisko:Stadniczenko
Data urodzenia:07 czerwca 1998
Wiek:22 l 27 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Tęcza Gowarczów

Przebieg kariery:
(1) (2014.08.se)  
(2) (2014.08.se)  
2014/15 Tęcza Gowarczów 1   2/  2/  4   280'

Analityka statystyczna:
Razem: 1   2/  2/  4   280'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


20 SIE 17:15Tęcza 4 — 1 Victoria M.Puchar okr.
   
24 SIE 11:00Polonia Białogon 3 — 3 Tęczaklasa B
 
31 SIE 11:00Tęcza 2 — 1 Dolinaklasa B
2290'  
WRZ 16:30Tęcza 3 — 4 SamsonPuchar okr.
   
WRZ 11:00Victoria II 0 — 1 Tęczaklasa B
16  
14 WRZ 11:00Tęcza 4 — 2 Uniaklasa B
66'  
85' Piotr Wróbel
21 WRZ 11:00Tęcza 3 — 2 Radiator$klasa B
 
28 WRZ 11:00Tęcza 3 — 0 Płomieńklasa B
 
PAŹ 11:00ULKS Łączna 2 — 0 Tęczaklasa B
188'  
83' Arkadiusz Grzegorczyk
12 PAŹ 11:00GLKS Fałków 8 — 0 Tęczaklasa B
13  
19 PAŹ 11:00Tęcza 4 — 1 Lubrzanka IIklasa B
1845'  
46' Dawid Maćkowski
26 PAŹ 11:00KS Kamienna W. 1 — 2 Tęczaklasa B
1841'  
88' 50' Arkadiusz Grzegorczyk
LIS 11:00Tęcza 2 — 0 KS Smykówklasa B
1890'  
12 KWI 11:00Dolina 0 — 1 Tęczaklasa B
22  
Tęcza 3 — 0 Victoria IIklasa B
 
26 KWI 11:00Unia 1 — 2 Tęczaklasa B
 
30 KWI 17:00Tęcza 1 — 2 Polonia Białogonklasa B
 
MAJ 14:00Radiator$ 1 — 2 Tęczaklasa B
 
10 MAJ 15:00Płomień 3 — 1 Tęczaklasa B
 
17 MAJ 11:00Tęcza 6 — 1 ULKS Łącznaklasa B
 
24 MAJ 11:00Tęcza 1 — 5 GLKS Fałkówklasa B
 
Lubrzanka II 0 — 3 Tęczaklasa B
 
CZE 11:00Tęcza 3 — 0 KS Kamienna W.klasa B
 
14 CZE 11:00KS Smyków 1 — 0 Tęczaklasa B
 
21 CZE 11:00Tęcza 0 — 1 Bucoviabaraż
   
27 CZE 17:00Bucovia 1 — 0 Tęczabaraż