Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 22

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,600
· Najnowszy użytkownik: Abdouaq40x
Statystyki
statystyka
Mateusz Tomaszewski (21)
Imię:Mateusz
Nazwisko:Tomaszewski
Data urodzenia:03 czerwca 1999
Wiek:21 l 32 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:ŁKS Łopuszno

Przebieg kariery:
(1) (2014.08.swie2)  
(2) (2014.08.swie2)  
2014/15 ŁKS Łopuszno    4/  1/  1   270'

Analityka statystyczna:
Razem:    4/  1/  1   270'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


30 SIE 11:00ŁKS Łopuszno 1 — 6 Spartakuskl. okręg.
1764'  
65' Mikoła Gad
WRZ 11:00ŁKS Łopuszno 0 — 4 Astrakl. okręg.
1754'  
55' Kamil Kałka
WRZ 17:00Orlęta 4 — 1 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 
13 WRZ 11:00ŁKS Łopuszno 0 — 3 GKS Nowinykl. okręg.
1780'  
17 WRZ 16:30Hetman 7 — 0 ŁKS Łopusznokl. okręg.
1759'  
60' Kamil Kałka
20 WRZ 11:00ŁKS Łopuszno 0 — 3 Gródkl. okręg.
 
27 WRZ 11:00UKS Chęciny 4 — 2 ŁKS Łopusznokl. okręg.
1713'  
68' Szymon Lasak
PAŹ 16:00ŁKS Łopuszno 0 — 5 Lechiakl. okręg.
 
PAŹ 11:00Victoria 3 — 3 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 
11 PAŹ 11:00ŁKS Łopuszno 2 — 4 Orliczkl. okręg.
 
25 PAŹ 11:00ŁKS Łopuszno 2 — 3 Bucoviakl. okręg.
 
23 LIS 11:00ŁKS Łopuszno 3 — 4 Partyzantkl. okręg.
 
11 KWI 11:30Spartakus 3 — 0 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 
19 KWI 10:00Astra 3 — 0 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 
25 KWI 11:00ŁKS Łopuszno 0 — 4 Orlętakl. okręg.
 
MAJ 11:00GKS Nowiny 1 — 0 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 
MAJ 17:00ŁKS Łopuszno 1 — 2 Hetmankl. okręg.
 
MAJ 11:00Gród 1 — 2 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 
16 MAJ 11:00ŁKS Łopuszno 3 — 1 UKS Chęcinykl. okręg.
 
23 MAJ 11:00Lechia 1 — 1 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 
28 MAJ 17:00ŁKS Łopuszno 3 — 0 Victoriakl. okręg.
 
CZE 11:00Orlicz 3 — 2 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 
13 CZE 11:00Bucovia 2 — 4 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 
20 CZE 11:00Partyzant 2 — 4 ŁKS Łopusznokl. okręg.