Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Kielecka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.), wiosna;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

Karol Gacek (21)
Imię:Karol
Nazwisko:Gacek
Data urodzenia:18 marca 2002
Wiek:21 l 3 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Unia Sędziszów

Przebieg kariery:
2014/15Unia Sędziszów (trampk. mł.) 1   9/  2/  2   547'
2015/16KKP Korona II Kielce (trampk. st.) 3   9/  9/  0   720'
2015/16KKP Korona Kielce (trampk. mł.) 3 
2015/16KKP Korona Kielce (trampk. st.)  
2016/17 KKP Korona Kielce (jun. mł.)  
2016/17KKP Korona II Kielce (trampk. st.) 1 11/11/  0   880'
2016/17KKP Korona Kielce (trampk. st.)  
2017/18 Unia Sędziszów (jun. st.)   1  7/  7/  0   630'
2017/18 Unia Sędziszów (jun. mł.) 2   1/  1/  1   120'
2018/19 Unia Sędziszów    5/  2/13   569'
2018/19 Unia Sędziszów (jun. st.) 2  1  4/  3/  3   427'
2019/20 Dąb Nagłowice 4  111/  9/  0   978'
2019/20 Unia Sędziszów   1  1/  0/  0     81'
2020/21 Unia Sędziszów 1  122/16/  7 2007'
2021/22 Unia Sędziszów  
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem: 17  580/60/26 6959'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


SIE 11:30Piast 2 — 1 Uniakl. okręg.
 
SIE 17:30Unia 3 — 0 Zrywkl. okręg.
 
16 SIE 17:00Stal 2 — 2 Uniakl. okręg.
626'  
65' Kamil Gacek
23 SIE 17:00Sparta D. 1 — 4 Uniakl. okręg.
528'  
63' Kamil Gacek
30 SIE 17:00Unia 2 — 0 Świtkl. okręg.
631'  
60' Sebastian Blicharski
WRZ 16:00Kamienna 3 — 1 Uniakl. okręg.
534'  
57' Kamil Gacek
13 WRZ 16:00Unia 2 — 0 Klimontowiankakl. okręg.
674'  
60' 75' Kamil Gacek
20 WRZ 15:00Victoria 2015 1 — 2 Uniakl. okręg.
590'  
23 WRZ 15:30Zryw S. 5 — 3 UniaPuchar okr.
545'  
46' Adam Brożek
27 WRZ 15:00Unia 1 — 2 Zorza Tempokl. okręg.
645'  
46' Adrian Bratek
PAŹ 11:00Bucovia 1 — 2 Uniakl. okręg.
526'  
65' Paweł Kulczyński
11 PAŹ 15:00Unia 3 — 0 Zenitkl. okręg.
611'  
80' Adam Brożek
25 PAŹ 13:00Unia 5 — 0 Orlętakl. okręg.
616'  
75' Bartosz Styczeń
31 PAŹ 13:00Piaskowianka 2 — 1 Uniakl. okręg.
690'  
LIS 13:00Unia 0 — 3 Sparta K. W.kl. okręg.
690'  
11 LIS 11:00Wicher 1 — 2 Uniakl. okręg.
690'  
73'
14 MAR 14:00Unia 1 — 1 Piast S.kl. okręg.
690'  
18 KWI 16:00Unia 3 — 1 Kamiennakl. okręg.
690'  
25 KWI 17:00Klimontowianka 0 — 1 Uniakl. okręg.
690'  
MAJ 11:00Unia 2 — 0 Victoria 2015kl. okręg.
690'  
MAJ 17:00Zryw Z. 0 — 4 Uniakl. okręg.
667'  
68' Jakub Grzych
MAJ 17:00Zorza Tempo 1 — 3 Uniakl. okręg.
579'  
80' Jakub Grzych
16 MAJ 17:00Unia 4 — 3 Bucoviakl. okręg.
590'  
19 MAJ 17:30Unia 2 — 1 Stalkl. okręg.
690'  
23 MAJ 17:00Zenit 0 — 2 Uniakl. okręg.
590'  
30 MAJ 17:00Unia 1 — 4 Wicherkl. okręg.
690'  
CZE 17:00Orlęta 3 — 0 Uniakl. okręg.
590'  
CZE 17:00Unia 3 — 1 Piaskowiankakl. okręg.
585'  
86' Jakub Grzych
13 CZE 12:00Unia 2 — 1 Sparta D.kl. okręg.
590'  
20 CZE 17:00Świt . 0 — 5 Uniakl. okręg.
690'  
27 CZE 17:00Sparta K. W. 8 — 2 Uniakl. okręg.
690'