Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 44

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 59,980
· Najnowszy użytkownik: moihosthanvi91
Statystyki
statystyka
Rafał Mamla (16)
Imię:Rafał
Nazwisko:Mamla
Data urodzenia:22 grudnia 2003
Wiek:15 l 207 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Granat Skarżysko-Kamienna

Przebieg kariery:
(1) (2014.08.swie2)  
(2) (2014.08.swie2)  
2014/15Granat Skarżysko-Kamienna  19/19/  0 1111'
2015/16Granat Skarżysko-Kamienna  18/18/  0 1080'
2016/17Granat Skarżysko-Kamienna 1 (1)  119/19/  0 1330'
2016/17Granat Skarżysko-Kamienna  
2017/18 Granat Skarżysko-Kamienna  27/27/  0 2160'
2018/19 Granat Skarżysko-Kamienna  24/23/  0 1913'
2018/19 Granat Skarżysko-Kamienna    8/  8/  0   720'

Analityka statystyczna:
Razem: 1 (1)  1115/114/  0 8314'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 12:00Granat 1 — 2 Gródkl. okręg.
180'  
WRZ 17:00Top-Spin 0 — 3 Granatkl. okręg.
173'  
74' Paweł Jabłoński
WRZ 12:00Granat 5 — 2 Skałakl. okręg.
180'  
15 WRZ 11:00Lechia 4 — 0 Granatkl. okręg.
180'  
15 WRZ 12:00GKS Rudki 6 — 4 Granatkl. okręg.
 
22 WRZ 10:30Granat 0 — 1 Orliczkl. okręg.
180'  
22 WRZ 14:00Granat 3 — 0 ŁKS Łagówkl. okręg.
190'  
29 WRZ 15:30LZS Samborzec 5 — 4 Granatkl. okręg.
190'  
30 WRZ 12:00Gród 1 — 1 Granatkl. okręg.
180'  
PAŹ 10:30Granat 1 — 1 Top-Spinkl. okręg.
180'  
PAŹ 12:30Granat 3 — 1 Spartakl. okręg.
190'  
13 PAŹ 11:00Skała 2 — 5 Granatkl. okręg.
180'  
13 PAŹ 13:00Nidzianka 5 — 2 Granatkl. okręg.
 
20 PAŹ 12:00Granat 1 — 0 Kamiennakl. okręg.
190'  
21 PAŹ 10:00Granat 1 — 3 Lechiakl. okręg.
180'  
27 PAŹ 11:00Orlicz 5 — 0 Granatkl. okręg.
180'  
23 MAR 11:00Granat 2 — 0 GKS Górnokl. okręg.
180'  
30 MAR 12:30Orlicz 1 — 0 Granatkl. okręg.
180'  
KWI 11:30Granat 0 — 2 Rodzinakl. okręg.
180'  
13 KWI 13:00Granat 5 — 0 GKS Rudkikl. okręg.
190'  
14 KWI 09:30Spartakus 4 — 0 Granatkl. okręg.
180'  
18 KWI 12:00Granat 1 — 1 Skałakl. okręg.
180'  
27 KWI 13:00ŁKS Łagów 3 — 1 Granatkl. okręg.
190'  
28 KWI 11:00Granat 2 — 0 Czarnoviakl. okręg.
180'  
30 KWI 16:00Gród 1 — 0 Granatkl. okręg.
180'  
MAJ 10:30Granat 3 — 0 LZS Samborzeckl. okręg.
 
11 MAJ 15:30Sparta 0 — 3 Granatkl. okręg.
 
12 MAJ 11:00Granat 0 — 3 Orliczkl. okręg.
180'  
15 MAJ 17:00GKS Górno 2 — 0 Granatkl. okręg.
180'  
18 MAJ 11:00Rodzina 2 — 0 Granatkl. okręg.
180'  
19 MAJ 10:30Granat 2 — 3 Nidziankakl. okręg.
190'  
25 MAJ 13:00Kamienna 5 — 2 Granatkl. okręg.
190'  
28 MAJ 17:00Skała 2 — 4 Granatkl. okręg.
180'  
CZE 12:30Czarnovia 0 — 3 Granatkl. okręg.
180'  
CZE 18:30Granat 0 — 0 Spartakuskl. okręg.
180'  
CZE 12:30Granat 0 — 5 Gródkl. okręg.
180'