Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 53,386
· Najnowszy użytkownik: Grindlees1
Statystyki
statystyka
Piotr Rodak (28)
ImięPiotr
Nazwisko:Rodak
Data urodzenia:11 stycznia 1991
Wiek:28 l 68 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Sparta Zagnańsk
Przebieg kariery:
(1)Leśnik Zagnańsk  
2009/10 Sparta Zagnańsk  15/  2/  8 1221'
2010/11 Sparta Zagnańsk 1  115/15/  1 1381'

Analityka statystyczna:
Razem: 1  130/17/  9 2602'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


22 SIE 15:00Sparta 0 — 2 Polanieklasa A
 31'  
60' Bartłomiej Bracha II
25 SIE 17:00Sparta Z. 2 — 4 LubrzankaPuchar okr.
   
29 SIE 11:00Łysica II 2 — 1 Sparta Z.klasa A
 90'  
WRZ 15:00Sparta Z. 3 — 0 Jawornikklasa A
 
12 WRZ 15:00Zieleń 2 — 2 Sparta Z.klasa A
 90'  
19 WRZ 15:00Sparta Z. 0 — 0 Skałaklasa A
 90'  
26 WRZ 15:00Astra 5 — 1 Sparta Z.klasa A
 90'  
PAŹ 15:00Sparta Z. 3 — 0 Moravia IIklasa A
 90'  
10 PAŹ 11:00Dąb 0 — 0 Sparta Z.klasa A
 90'  
17 PAŹ 14:00Sparta Z. 3 — 1 Piast C.klasa A
 90'  
24 PAŹ 13:00Sparta Z. 2 — 1 Krasocin/Buc.klasa A
 90'  
80'
31 PAŹ 13:00LKS Bolmin 2 — 1 Sparta Z.klasa A
 90'  
LIS 12:00Sparta Z. 2 — 3 Samsonklasa A
 90'  
14 LIS 12:00Gród 1 — 1 Sparta Z.klasa A
 90'  
KWI 15:00Polanie 0 — 2 Sparta Z.klasa A
 90'  
10 KWI 15:00Sparta Z. 0 — 1 Łysica IIklasa A
 90'  
17 KWI 15:00Jawornik 1 — 5 Sparta Z.klasa A
 90'  
23 KWI 11:00Sparta Z. 2 — 1 Zieleńklasa A
 90'  
MAJ 15:00Skała 4 — 0 Sparta Z.klasa A
 
MAJ 15:00Sparta Z. 1 — 1 Astraklasa A
 
14 MAJ 11:00Moravia II 2 — 0 Sparta Z.klasa A
 
22 MAJ 15:00Sparta Z. 2 — 2 Dąbklasa A
 
29 MAJ 15:00Piast C. 0 — 3 Sparta Z.klasa A
 
CZE 15:00Krasocin/Buc. 0 — 3 Sparta Z.klasa A
 
12 CZE 15:00Sparta Z. 1 — 1 LKS Bolminklasa A
 
19 CZE 15:00Samson 5 — 0 Sparta Z.klasa A
 
23 CZE 15:00Sparta Z. 5 — 1 Gródklasa A