Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 50

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 82,858
· Najnowszy użytkownik: emeplu052et
Statystyki
statystyka
Dawid ¦piewak (19)
Imię:Dawid
Nazwisko:¦piewak
Data urodzenia:20 listopada 2001
Wiek:18 l 235 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Sparta Dwikozy

Przebieg kariery:
(1) (2014.09.swie)  
(2) (2014.09.swie)  
2014/15 Sparta Dwikozy    0/  0/  4   125'
2015/16 Sparta Dwikozy    1/  1/  7   295'
2016/17 Sparta Dwikozy    0/  0/  3   109'
2017/18 Sparta Dwikozy 7  116/12/  0 1144'
2017/18 Sparta Dwikozy    1/  1/  8   198'
2018/19 Sparta Dwikozy    0/  0/  6     65'
2018/19 Sparta Dwikozy    9/  5/  0   643'
2019/20 Sparta Dwikozy    0/  0/  2     27'
2019/20 Sparta Dwikozy 3   8/  4/  0   568'

Analityka statystyczna:
Razem: 10  136/23/30 3212'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


14 SIE 17:30Zenit 1 — 0 Sparta D.kl. okręg.
 
18 SIE 15:00Piaskowianka 2 — 4 Sparta D.kl. okręg.
 
25 SIE 17:00¦wit 1 — 1 Sparta D.kl. okręg.
 
31 SIE 17:00Unia 3 — 1 Sparta D.kl. okręg.
4  
WRZ 16:00Sparta 1 — 2 Piastkl. okręg.
990'  
WRZ 16:00Sparta D. 0 — 2 Kamiennakl. okręg.
 
12 WRZ 16:30Sparta 4 — 1 Koprzywianka Arkakl. okręg.
989'  
20' 78' 90' Paweł Drobiazg
15 WRZ 16:00Sparta K. W. 1 — 4 Sparta D.kl. okręg.
 
21 WRZ 13:00Kamienna 3 — 2 Spartakl. okręg.
2190'  
90'
22 WRZ 15:00Sparta D. 1 — 1 Klimontowiankakl. okręg.
 
25 WRZ 15:45Sparta D. 0 — 0 AlitPuchar okr.
   
28 WRZ 16:00Sparta 1 — 0 Orliczkl. okręg.
2190'  
29 WRZ 15:00Zorza Tempo 0 — 1 Sparta D.kl. okręg.
 
PA¬ 10:30Łysica — Spartakl. okręg.
2145'  
46' Jakub Płeszka
PA¬ 15:00Sparta D. 0 — 0 Moraviakl. okręg.
9919'  
72' Adrian Chorab
12 PA¬ 10:00Sparta 2 — 2 GKS Rudkikl. okręg.
2129'  
30' Jakub Płeszka
12 PA¬ 15:00Wicher 2 — 0 Sparta D.kl. okręg.
 
16 PA¬ 15:30Czarni 0 — 0 Spartakl. okręg.
2190'  
20 PA¬ 14:00Sparta D. 2 — 0 Stalkl. okręg.
 
27 PA¬ 13:00Hetman 1 — 0 Sparta D.kl. okręg.
138'  
83' Przemysław Majewski
LIS 13:00Stal 3 — 2 Spartakl. okręg.
2145'  
46' Ernest Liwiński
LIS 14:00Sparta D. 3 — 3 Victoria 2015kl. okręg.
13  
10 LIS 13:00OKS Opatów 2 — 0 Sparta D.kl. okręg.
98  
17 LIS 13:00Sparta D. 0 — 2 Piastkl. okręg.
98