Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 29

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,320
· Najnowszy użytkownik: Pallesenes5
Statystyki
statystyka
Mateusz Jawor (18)
ImięMateusz
Nazwisko:Jawor
Data urodzenia:13 lipca 2000
Wiek:18 l 1 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Unia Sędziszów
Przebieg kariery:
2014/15 Unia Sędziszów    0/  0/  5     46'
2015/16 Unia Sędziszów    1/  0/11   196'

Analityka statystyczna:
Razem:    1/  0/16   242'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


29 SIE 11:00Start 2 — 5 Uniakl. okręg.
 
WRZ 11:00Unia 0 — 4 Piaskowiankakl. okręg.
1620'  
61' Michał Banaś
12 WRZ 11:00Zryw 1 — 0 Uniakl. okręg.
 
15 WRZ 16:30Unia 3 — 4 Dąbkl. okręg.
 
19 WRZ 11:00Naprzód 6 — 1 Uniakl. okręg.
529'  
30' Dominik Kowalski
26 WRZ 14:00Unia 7 — 0 Partyzantkl. okręg.
 
PAŹ 14:00Unia 4 — 1 Startkl. okręg.
 
14 PAŹ 15:00Piaskowianka 1 — 0 Uniakl. okręg.
 
17 PAŹ 14:00Unia 0 — 1 Zrywkl. okręg.
 
24 PAŹ 11:00Dąb 3 — 0 Uniakl. okręg.
1431'  
50' Bartosz Styczeń
LIS 11:00Unia 0 — 5 Naprzódkl. okręg.
513'  
68' Sebastian Stachera
14 LIS 11:00Partyzant 0 — 0 Uniakl. okręg.
19  
29 MAR 16:00Unia 4 — 1 Startkl. okręg.
45'  
76' Konrad Baniak
16 KWI 15:00Unia 0 — 8 Zrywkl. okręg.
135'  
76' Jakub Ryczko
23 KWI 11:00Dąb 4 — 0 Uniakl. okręg.
143'  
78' Bartosz Styczeń
30 KWI 15:00Unia 2 — 1 Naprzódkl. okręg.
 
MAJ 11:00Partyzant 0 — 7 Uniakl. okręg.
1431'  
50' Dawid Wolitek
10 MAJ 17:00Piaskowianka 4 — 1 Uniakl. okręg.
 
14 MAJ 11:00Start 2 — 0 Uniakl. okręg.
216'  
65' Rafał Kasiewicz
25 MAJ 17:00Unia 0 — 3 Piaskowiankakl. okręg.
 
28 MAJ 11:00Zryw 6 — 0 Uniakl. okręg.
831'  
50' Bartłomiej Grzybowski
CZE 18:00Unia 2 — 1 Partyzantkl. okręg.
4  
CZE 11:00Unia 1 — 3 Dąbkl. okręg.
136'  
75' Rafał Kasiewicz
11 CZE 11:00Naprzód 5 — 0 Uniakl. okręg.
36'  
75' Konrad Baniak