Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 1
Demmyes70

· Łącznie użytkowników: 53,280
· Najnowszy użytkownik: Demmyes70
Statystyki
statystyka
Damian Kozieł (23)
ImięDamian
Nazwisko:Kozieł
Data urodzenia:14 czerwca 1996
Wiek:22 l 277 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Top-Spin Promnik
Przebieg kariery:
2015/16 Płomień Wólka Kłucka    1/  0/  7   208'
2016/17 Płomień Wólka Kłucka 2   8/  5/  1   712'
2017/18 Płomień Wólka Kłucka    6/  5/  0   529'
2017/18 Ekstremalni Strawczynek 2  2  8/  5/  0   617'
2018/19 Top-Spin Promnik 6   8/  8/  2   790'

Analityka statystyczna:
Razem: 10  231/23/10 2856'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


11 SIE 17:00Płomień 0 — 2 Top-SpinPuchar okr.
 1490'  
86'
18 SIE 14:00Top-Spin 4 — 7 MSS-Klonówkaklasa A
 
WRZ 15:00Top-Spin 2 — 3 Lechiaklasa A
1436'  
87' 55' Artur Wilczkowski
WRZ 15:00Polanie 6 — 3 Top-Spinklasa A
1490'  
42'
16 WRZ 15:00Top-Spin 0 — 2 Gródklasa A
1490'  
23 WRZ 15:00Samson 5 — 1 Top-Spinklasa A
1190'  
30 WRZ 15:00Top-Spin 1 — 3 Orlętaklasa A
1490'  
89'
PAŹ 15:00Polonia Białogon 1 — 1 Top-Spinklasa A
 
14 PAŹ 15:00Top-Spin 1 — 8 Sokółklasa A
1490'  
21 PAŹ 14:00Top-Spin 7 — 0 Tęczaklasa A
1490'  
7'
28 PAŹ 13:00Granat 6 — 3 Top-Spinklasa A
14  
LIS 13:00Top-Spin 3 — 8 Wicherklasa A
1434'  
70' 57' Grzegorz Wolder
10 LIS 13:00Politechnika Św. 4 — 3 Top-Spinklasa A
14  
18 LIS 12:00ŁKS Łopuszno 2 — 2 Top-Spinklasa A
1490'