Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 26

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,320
· Najnowszy użytkownik: Pallesenes5
Statystyki
statystyka
Dominik Chendoszko (19)
ImięDominik
Nazwisko:Chendoszko
Data urodzenia:13 lipca 1999
Wiek:19 l 2 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Neptun Końskie
Przebieg kariery:
2015/16 Neptun Końskie  
2015/16 Neptun Końskie 5   1/  0/  4   108'
2016/17 Neptun Końskie  

Analityka statystyczna:
Razem: 5   1/  0/  4   108'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


31 SIE 14:30Neptun — TS 1946 NidaŚLJS
 
31 SIE 17:00Neptun 3 — 1 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 
WRZ 17:00Juventa 1 — 1 NeptunŚLJS
 
WRZ 11:00Neptun 13 — 0 Samsonkl. okręg.
1831'  
50' 62' 65' 50' Konrad Smolec
12 WRZ 11:30Partyzant 2 — 4 Neptunkl. okręg.
324'  
25' Maciej Olszewski
12 WRZ 13:00Neptun 1 — 1 GranatŚLJS
 
20 WRZ 12:00Orlęta 3 — 5 NeptunŚLJS
 
26 WRZ 11:30Bucovia 1 — 3 Neptunkl. okręg.
1911'  
70' Konrad Smolec
26 WRZ 13:00Neptun 1 — 0 ZenitŚLJS
 
PAŹ 11:00Neptun 4 — 0 GKS Nowinykl. okręg.
1926'  
71' 79' 55' Michał Wójtowicz
PAŹ 13:00Pogoń 0 — 4 NeptunŚLJS
 
10 PAŹ 11:00Skała 1 — 3 Neptunkl. okręg.
 
10 PAŹ 13:00Neptun 5 — 0 MKS ZdrójŚLJS
 
17 PAŹ 13:00Neptun 0 — 0 KlimontowiankaŚLJS
 
24 PAŹ 11:40Neptun 3 — 1 Hetmankl. okręg.
1916'  
65' Konrad Smolec
24 PAŹ 13:00ŁKS Łagów 1 — 8 NeptunŚLJS
 
14 LIS 11:00Spartakus 0 — 3 Neptunkl. okręg.
 
14 LIS 13:00Wisła Junior 0 — 3 NeptunŚLJS
 
KWI 11:00ŁKS Łopuszno 0 — 3 Neptunkl. okręg.
 
KWI 13:30Neptun 4 — 1 PogońŚLJS
 
16 KWI 11:00Samson 3 — 7 Neptunkl. okręg.
 
16 KWI 13:00Neptun 12 — 0 OrlętaŚLJS
 
23 KWI 13:00Neptun 5 — 0 Wisła JuniorŚLJS
 
Neptun 3 — 0 Partyzantkl. okręg.
 
MAJ 13:00MKS Zdrój 0 — 4 NeptunŚLJS
 
MAJ 11:00Neptun 3 — 1 Bucoviakl. okręg.
 
MAJ 13:00Granat 0 — 3 NeptunŚLJS
 
14 MAJ 11:00GKS Nowiny 0 — 3 Neptunkl. okręg.
 
21 MAJ 13:00Klimontowianka 2 — 1 NeptunŚLJS
 
Neptun 3 — 0 Skałakl. okręg.
 
28 MAJ 13:00Neptun 3 — 0 ŁKS ŁagówŚLJS
 
28 MAJ 15:30Neptun 3 — 0 Spartakuskl. okręg.
 
CZE 17:00Neptun 5 — 0 JuventaŚLJS
 
CZE 11:00Hetman 2 — 3 Neptunkl. okręg.
 
CZE 13:00Zenit 1 — 4 NeptunŚLJS
 
15 CZE 17:00Neptun 3 — 2 WigryCLJ bar.
   
22 CZE 17:00Wigry 2 — 2 NeptunCLJ bar.