Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS.

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 43,219
· Najnowszy użytkownik: Kraetschse8
Statystyki
statystyka
Joanna Procz (20)
ImięJoanna
Nazwisko:Procz
Data urodzenia:10 sierpnia 1998
Wiek:20 l 8 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Iskra Brzezinka
Przebieg kariery:
2015/16Iskra Brzezinka    0/  0/  1     16'

Analityka statystyczna:
Razem:    0/  0/  1     16'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


30 SIE 12:00Iskra 2 — 1 SpartaII liga k.
   
WRZ 17:30Iskra 1 — 6 BronowiankaII liga k.
 1416'  
75' Barbara Paw
WRZ 13:30Tarnovia 7 — 1 IskraII liga k.
   
13 WRZ 11:00Iskra 1 — 4 StarówkaII liga k.
   
19 WRZ 16:00Respekt 5 — 0 IskraII liga k.
   
27 WRZ 11:00Iskra 0 — 1 PotokII liga k.
   
PAŹ 13:00Naprzód 8 — 1 IskraII liga k.
   
11 PAŹ 12:00Iskra 0 — 4 MoraviaII liga k.
   
18 PAŹ 14:00Rysy 11 — 0 IskraII liga k.
   
24 PAŹ 14:30Iskra 0 — 0 Górnik IIII liga k.
   
31 PAŹ 14:00DAP 4 — 0 IskraII liga k.
   
KWI 11:00Bronowianka 0 — 1 IskraII liga k.
   
KWI 12:00Sparta 1 — 2 IskraII liga k.
   
17 KWI 12:00Iskra 0 — 2 TarnoviaII liga k.
   
30 KWI 17:00Starówka 3 — 0 IskraII liga k.
   
MAJ 13:00Iskra 1 — 2 RespektII liga k.
   
14 MAJ 14:00Potok 1 — 1 IskraII liga k.
   
21 MAJ 12:00Iskra 0 — 3 NaprzódII liga k.
   
29 MAJ 12:30Moravia 3 — 1 IskraII liga k.
   
CZE 13:00Iskra 0 — 4 RysyII liga k.
   
11 CZE 17:00Górnik II 0 — 2 IskraII liga k.
   
17 CZE 18:00Iskra 3 — 0 DAPII liga k.