Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 25

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,320
· Najnowszy użytkownik: Pallesenes5
Statystyki
statystyka
Aleksander Kopacz (14)
ImięAleksander
Nazwisko:Kopacz
Data urodzenia:13 lipca 2004
Wiek:14 l 1 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Juventa Starachowice
Przebieg kariery:
2015/16Juventa Starachowice 3 18/18/  0 1080'
2016/17Juventa Starachowice 3 19/19/  0 1140'
2017/18 Juventa Starachowice 5 (2) 22/22/  0 1760'

Analityka statystyczna:
Razem: 11 (2) 59/59/  0 3980'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 11:00Wisła Junior 2 — 1 JuventaŚLTM
1080'  
2'
10 WRZ 09:30Juventa 0 — 2 KKP KoronaŚLTM
1080'  
12 WRZ 17:00KP KSZO 1929 3 — 1 JuventaŚLTM
1080'  
17'
16 WRZ 11:00Juventa 0 — 4 CelsiumŚLTM
1080'  
30 WRZ 11:00Juventa 0 — 2 Wisła JuniorŚLTM
1080'  
PAŹ 10:00KKP Korona 8 — 1 JuventaŚLTM
1080'  
14 PAŹ 10:00Juventa 1 — 0 KP KSZO 1929ŚLTM
1080'  
21 PAŹ 11:00Celsium 1 — 0 JuventaŚLTM
1080'  
24 PAŹ 16:00Orlęta 2 — 4 JuventaŚLTM
1080'  
28 PAŹ 09:30Juventa 2 — 3 OrlętaŚLTM
1080'  
KWI 16:00Juventa 1 — 11 KKP KoronaŚLTM
1080'  
KWI 13:00Celsium 0 — 0 JuventaŚLTM
1080'  
21 KWI 12:00Juventa 0 — 4 OrlętaŚLTM
1080'  
MAJ 12:00Juventa 1 — 2 KP KSZO 1929ŚLTM
1080'  
MAJ 10:15Juventa 2 — 0 AP SKS StarŚLTM
1080'  
64' 67'
12 MAJ 10:00KKP Korona 11 — 0 JuventaŚLTM
1080'  
19 MAJ 12:00Juventa 1 — 3 CelsiumŚLTM
1080'  
22 MAJ 17:00Wisła Junior 3 — 3 JuventaŚLTM
1080'  
41'
30 MAJ 17:00Orlęta 5 — 2 JuventaŚLTM
1080'  
47'
CZE 12:00Juventa 1 — 4 Wisła JuniorŚLTM
1080'  
CZE 17:00AP SKS Star 0 — 3 JuventaŚLTM
1080'  
CZE 12:00KP KSZO 1929 2 — 0 JuventaŚLTM
1080'