Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, ÅšLJS, makro,
okr.:
1,
2,
3.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ÅšLJM, ÅšLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ÅšLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz młodszy:
ÅšLTM 1,
ÅšLTM 2,
ÅšLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4.
MÅ‚odzik starszy:
ÅšLMS1, ÅšLM2 gr 1,
gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Młodzik młodszy:
ÅšLMM 1,
ÅšLMM 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18.
CLJ U-16.
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ÅšLJS 1, wiosna,
ÅšLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ÅšLJM, ÅšLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ÅšLTS 1, wiosna,
ÅšLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ÅšLTM 1, wiosna,
ÅšLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
MÅ‚odzik starszy:
ÅšLMS 1, wiosna,
ÅšLMS 2, wiosna,
ÅšLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ÅšLMM 1, wiosna,
ÅšLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
|
Piotr JastrzÄ…b (20) ImiÄ™: | Piotr | Nazwisko: | JastrzÄ…b | Data urodzenia: | 05 marca 2004 | Wiek: | 20 l 23 dni | Obywatelstwo | polskie | Ostatni klub: | AP Star/Juventa Starachowice |
pierwszy skład /
w tym pełne 90' / z ławki
18 SIE 17:00MSS-Klonówka 3 — 6 AP Star/JuventaPuchar okr.
| 25 SIE 16:45AP Star/Juventa 5 — 3 Radiator$Puchar okr.
| 29 SIE 12:00AP Star/Juventa 12 — 0 NeptunÅšLJS
| 4 WRZ 09:30OrlÄ™ta 1 — 6 AP Star/JuventaÅšLJS
| 12 WRZ 10:00AP Star/Juventa 4 — 0 AKS 1947ÅšLJS
559' 60' PaweÅ‚ Szymczyk | 15 WRZ 15:45AP Star/Juventa 4 — 0 Åšwit Ä.Puchar okr.
1890' 63' | 18 WRZ 12:30AP Star/Juventa 4 — 1 TS 1946 NidaÅšLJS
490'
| 25 WRZ 10:00Korona SA 6 — 2 AP Star/JuventaÅšLJS
| 2 PAŹ 12:00Neptun 1 — 9 AP Star/JuventaÅšLJS
456' 57' Szymon Rejkowicz | 6 PAŹ 15:00AP Star/Juventa 1 — 8 GKS RudkiPuchar okr.
490'
| 10 PAŹ 10:00AP Star/Juventa 2 — 0 OrlÄ™taÅšLJS
490'
| 16 PAŹ 13:00AKS 1947 1 — 6 AP Star/JuventaÅšLJS
290'
| 23 PAŹ 13:00TS 1946 Nida 1 — 1 AP Star/JuventaÅšLJS
290'
| 27 PAŹ 18:00AP Star/Juventa 2 — 7 Korona SAÅšLJS
274' 75' Emil Pisarski | 6 LIS 13:00AP Star/Juventa 4 — 2 KP KSZO 1929baraż
261' 8' 30' 62' Aleksander Kopacz | 13 LIS 12:00KP KSZO 1929 1 — 1 AP Star/Juventabaraż
290' 88' | 6 MAR 11:00Resovia 4 — 0 Starmakro
590'
| 12 MAR 10:00Star 1 — 5 Korona SAmakro
590'
| 20 MAR 12:00Siarka 8 — 0 Starmakro
539' 40' Aleksander Kopacz | 26 MAR 12:00Star 2 — 2 Beskidmakro
| 9 KWI 12:00Motor 2 — 5 Starmakro
| 13 KWI 16:00Star 1 — 2 Podhalemakro
| 20 KWI 13:00Podlasie 6 — 2 Starmakro
| 23 KWI 14:00Star 2 — 3 Resoviamakro
| 29 KWI 14:00Korona SA 5 — 0 Starmakro
| 8 MAJ 13:00Star 0 — 8 Siarkamakro
| 14 MAJ 12:00Beskid 2 — 1 Starmakro
| 21 MAJ 13:00Star 2 — 1 Podlasiemakro
| 28 MAJ 14:00Star 1 — 1 Motormakro
| 5 CZE 13:00Podhale 4 — 1 Starmakro
|
|