Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 16

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,599
· Najnowszy użytkownik: locks577qg
Statystyki
statystyka
Kacper Łabęcki (15)
Imię:Kacper
Nazwisko:Łabęcki
Data urodzenia:03 czerwca 2005
Wiek:15 l 31 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Baszta Rytwiany

Przebieg kariery:
2015/16Baszta Rytwiany    2/  2/  0   120'
2016/17Baszta Rytwiany  

Analityka statystyczna:
Razem:    2/  2/  0   120'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 10:30Polanie 0 — 3 Basztakl. okręg.
   
10 WRZ 09:30Baszta 0 — 0 Pogońkl. okręg.
   
17 WRZ 09:30Baszta 0 — 1 Czarnikl. okręg.
 4  
24 WRZ 09:30Spartakus 6 — 2 Basztakl. okręg.
   
PAŹ 09:30MKS Zdrój 0 — 5 Basztakl. okręg.
   
PAŹ 16:30Baszta 1 — 1 MKS Zdrójkl. okręg.
   
PAŹ 09:30Baszta 2 — 4 Polaniekl. okręg.
   
15 PAŹ 09:30Pogoń 3 — 2 Basztakl. okręg.
   
22 PAŹ 09:30Czarni 1 — 0 Basztakl. okręg.
   
29 PAŹ 09:30Baszta 1 — 2 Spartakuskl. okręg.
   
KWI 10:00Polanie 5 — 3 Basztakl. okręg.
   
KWI 10:00Sparta 2 — 1 Basztakl. okręg.
   
13 MAJ 09:30Baszta 2 — 7 Polaniekl. okręg.
   
20 MAJ 10:00Baszta 6 — 1 Spartakl. okręg.
 5  
24 MAJ 16:30OKS Opatów 2 — 1 Basztakl. okręg.
   
27 MAJ 09:30Czarni 3 — 3 Basztakl. okręg.
   
31 MAJ 16:00Baszta 0 — 3 MKS Zdrójkl. okręg.
   
CZE 10:00Baszta 3 — 1 OKS Opatówkl. okręg.
 5  
10 CZE 10:00MKS Zdrój 1 — 2 Basztakl. okręg.
   
17 CZE 11:00Baszta 2 — 0 Czarnikl. okręg.