Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 26

· Użytkowników online: 2
Carknardaq1, Trewines6n

· Łącznie użytkowników: 41,364
· Najnowszy użytkownik: Trewines6n
Statystyki
statystyka
Mikołaj Gopinathan (19)
ImięMikołaj
Nazwisko:Gopinathan
Data urodzenia:07 grudnia 1999
Wiek:18 l 221 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:MSS-Klonówka Masłów
Przebieg kariery:
2015/16 Orlęta Kielce 1 (1)  115/10/  0 1140'
2015/16 Orlęta Kielce    1/  0/  0     49'
2016/17 Orlęta Kielce  13/  8/  1 1056'
2017/18 MSS-Klonówka Masłów   1  4/  2/  3   406'

Analityka statystyczna:
Razem: 1 (1)  233/20/  4 2651'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


15 SIE 17:00Strażak B. 3 — 2 MSS-KlonówkaPuchar okr.
   
20 SIE 15:00Sokół 2 — 1 MSS-Klonówkaklasa A
 
27 SIE 15:00MSS-Klonówka 1 — 1 Victoriaklasa A
 
WRZ 15:00Radiator$ 2 — 1 MSS-Klonówkaklasa A
2016'  
75' Tomasz Janyst
10 WRZ 15:00MSS-Klonówka 1 — 0 Orlętaklasa A
 
17 WRZ 15:00Piast 3 — 2 MSS-Klonówkaklasa A
 
PAŹ 15:00ŁKS Łopuszno 1 — 1 MSS-Klonówkaklasa A
 
PAŹ 15:00MSS-Klonówka 1 — 3 Tęczaklasa A
 
14 PAŹ 15:00Wicher 1 — 1 MSS-Klonówkaklasa A
 
22 PAŹ 14:00Politechnika Św. 5 — 2 MSS-Klonówkaklasa A
 
LIS 13:00MSS-Klonówka 2 — 3 Astraklasa A
2022'  
69' Jakub Boksa
12 LIS 12:00MSS-Klonówka 0 — 3 Top-Spinklasa A
2125'  
66' Tomasz Janyst
KWI 15:00Victoria 2 — 1 MSS-Klonówkaklasa A
1481'  
82' Krystian Strząbała
15 KWI 15:00MSS-Klonówka 2 — 1 Radiator$klasa A
1682'  
83' Jakub Boksa
22 KWI 15:00Orlęta 2 — 1 MSS-Klonówkaklasa A
590'  
90+1'
MSS-Klonówka 3 — 0 Piastklasa A
 
MAJ 15:00MSS-Klonówka 3 — 1 Sokółklasa A
 
MAJ 15:00Astra 6 — 0 MSS-Klonówkaklasa A
390'  
13 MAJ 15:00MSS-Klonówka 0 — 1 ŁKS Łopusznoklasa A
 
19 MAJ 17:00Tęcza 2 — 3 MSS-Klonówkaklasa A
 
27 MAJ 15:00MSS-Klonówka 2 — 1 Wicherklasa A
 
CZE 11:00MSS-Klonówka 5 — 0 Politechnika Św.klasa A
 
10 CZE 15:00Top-Spin 2 — 4 MSS-Klonówkaklasa A