Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 48

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 86,450
· Najnowszy użytkownik: progevpotlink22
Statystyki
statystyka
Wojciech Sternak (15)
Imię:Wojciech
Nazwisko:Sternak
Data urodzenia:17 lipca 2005
Wiek:15 l 129 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Korona SA II Kielce

Przebieg kariery:
2015/16KKP Korona II Kielce (młodz. mł.) 3   7/  7/  0   420'
2016/17KKP Korona Kielce (młodz. mł.) 11   9/  9/  0   540'
2017/18KKP Korona Kielce (młodz. st.) 8   7/  7/  0   420'
2018/19 KKP Korona Kielce (trampk. mł.) 1   8/  8/  0   640'
2018/19KKP Korona II Kielce (trampk. mł.)  
2019/20 KKP Korona Kielce (trampk. st.)    0/  0/  3     30'
2019/20 KKP Korona II Kielce (trampk. st.)  
2019/20KKP Korona III Kielce (trampk. st.) 4   4/  4/  0   320'
2020/21 Korona Kielce SA (jun. mł.)  
2020/21 Korona SA II Kielce (jun. st.) 3   1/  0/  7   303'
2020/21 Korona II Kielce  

Analityka statystyczna:
Razem: 30 36/35/10 2673'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


11 LIP 16:00GKS Rudki 2 — 2 Korona IIPuchar okr.
   
14 LIP 17:00Korona II 5 — 0 NeptunPuchar okr.
   
19 LIP 16:00KP KSZO 1929 4 — 3 Korona IIPuchar okr.
   
SIE 16:00Stal K. 1 — 2 Korona II3 liga
 
SIE 12:00Korona II 0 — 2 ŁKS Łagów3 liga
 
12 SIE 18:00Wisła P. 3 — 2 Korona II3 liga
 
14 SIE 16:00Korona SA 2 — 4 WisłaCLJ
 
16 SIE 16:00Korona II 1 — 2 Sokół3 liga
 
22 SIE 12:00Stal 1 — 3 Korona SACLJ
 
22 SIE 17:00Orlęta 3 — 1 Korona II3 liga
 
26 SIE 17:00Korona II 3 — 0 Cracovia II3 liga
 
29 SIE 12:00Korona SA 1 — 3 KarpatyCLJ
 
30 SIE 17:00Stal S. W. 2 — 0 Korona II3 liga
 
30 SIE 17:00Korona II 9 — 0 AKS 1947ŚLJS
 
WRZ 17:30GKS Nowiny 1 — 7 Korona IIŚLJS
1726'  
65' Michał Pokora
WRZ 14:00Hetman 0 — 9 Korona IIŚLJS
17  
WRZ 12:00Motor 0 — 2 Korona SACLJ
 
WRZ 16:00Avia 6 — 1 Korona II3 liga
 
12 WRZ 12:00Korona SA 3 — 1 HutnikCLJ
 
12 WRZ 14:00Korona II 8 — 0 Podlasie3 liga
 
13 WRZ 15:00Korona II 2 — 0 Star/JuventaŚLJS
 
15 WRZ 17:30Futsal 2 — 3 Korona IIŚLJS
 
19 WRZ 14:30Cracovia 2 — 3 Korona SACLJ
 
19 WRZ 16:00KP KSZO 1929 1 — 2 Korona II3 liga
 
20 WRZ 15:00Korona II 4 — 1 OrlętaŚLJS
 
26 WRZ 12:00Korona SA 3 — 0 TOP 54CLJ
 
27 WRZ 10:00Korona II 3 — 1 KP KSZO 1929ŚLJS
 
27 WRZ 12:00Korona II 1 — 2 Wólczanka3 liga
 
29 WRZ 17:00KP KSZO 1929 0 — 3 Korona IIŚLJS
1516'  
75' Witold Łubek
10 PAŹ 15:30Podhale 3 — 0 Korona II3 liga
 
11 PAŹ 15:00Korona II 8 — 4 GKS NowinyŚLJS
1354'  
24' 55' Mateusz Orłowicz
14 PAŹ 15:00Moravia 1 — 3 Korona IIPuchar okr.
   
17 PAŹ 12:00Korona II 1 — 1 Hetman3 liga
 
18 PAŹ 12:00Karpaty 2 — 2 Korona SACLJ
 
18 PAŹ 15:00Korona II 8 — 0 HetmanŚLJS
645'  
78' 46' Kuba Fit
21 PAŹ 12:00Wisła 2 — 1 Korona SACLJ
 
24 PAŹ 12:00Star/Juventa 4 — 4 Korona IIŚLJS
1031'  
60' Damian Wawszczyk
24 PAŹ 15:00Korona SA 1 — 2 MotorCLJ
 
27 PAŹ 16:30Korona II 5 — 0 Futsal N.ŚLJS
1041'  
50' Jakub Michta
28 PAŹ 13:00Korona SA 4 — 1 StalCLJ
 
31 PAŹ 13:00Korona II 0 — 3 Wisłoka3 liga
 
31 PAŹ 13:30Hutnik 2 — 1 Korona SACLJ
 
LIS 18:00AKS 1947 1 — 3 Korona IIŚLJS
1145'  
90+3' 46' Mateusz Gawlik
LIS 13:00Jutrzenka 6 — 1 Korona II3 liga
 
LIS 12:00Korona SA 2 — 5 CracoviaCLJ
 
LIS 13:00Orlęta 1 — 2 Korona IIŚLJS
1945'  
46' Mateusz Orłowicz
LIS 13:00Lewart 1 — 1 Korona II3 liga
 
11 LIS 12:00Korona II 4 — 1 Siarka3 liga
 
11 LIS 13:30TOP 54 3 — 0 Korona SACLJ
 
15 LIS 12:00Wisła S. 1 — 2 Korona II3 liga
 
21 LIS 12:00Korona II 3 — 4 KS Wiązownica3 liga