Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 18

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,673
· Najnowszy użytkownik: locks047ku
Statystyki
statystyka
Jacek Karpacz (17)
Imię:Jacek
Nazwisko:Karpacz
Data urodzenia:04 lutego 2003
Wiek:17 l 153 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Orlęta Kielce

Przebieg kariery:
2015/16Orlęta Kielce 24   7/  7/  0   420'
2016/17Orlęta Kielce 1 
2016/17Orlęta Kielce 27 17/17/  0 1190'
2017/18 Orlęta Kielce 18 (1) 14/14/  0 1120'
2018/19Orlęta Kielce  
2018/19 Orlęta Kielce 16 20/  8/  8 1527'
2019/20 Orlęta Kielce  
2019/20 Orlęta Kielce 11   9/  2/  2   691'

Analityka statystyczna:
Razem: 97 (1) 67/48/10 4948'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


31 SIE 09:00MKS Zdrój 0 — 3 OrlętaŚLJM
34 
46' Kacper Szymaniak
WRZ 11:00Orlęta 8 — 0 Wisła JuniorŚLJS1
 
WRZ 17:00Orlęta 2 — 0 FutsalŚLJM
 
WRZ 11:00KS Smyków 1 — 1 OrlętaŚLJM
3445'  
46' Mateusz Misztal
WRZ 13:00Piaskowianka 1 — 4 OrlętaŚLJS1
 
10 WRZ 17:00Orlęta 14 — 1 AlitŚLJM
3445'  
60' 71' 46' Kacper Szymaniak
15 WRZ 11:00Juventa 3 — 1 OrlętaŚLJM
3466'  
33' 67' Kacper Gad
15 WRZ 12:00Orlęta 2 — 2 CzarnoviaŚLJS1
 
18 WRZ 17:00Orlęta 4 — 0 ŁKS ŁagówŚLJS1
 
21 WRZ 14:00Orlęta 1 — 1 KP KSZO 1929ŚLJM
3464'  
33' 65' Jakub Binek
25 WRZ 16:00Korona II 5 — 1 OrlętaŚLJS1
 
28 WRZ 11:30Orlęta 1 — 2 MKS ZdrójŚLJM
3490'  
44'
29 WRZ 11:00Wisła Junior 2 — 2 OrlętaŚLJS1
 
PAŹ 14:30Orlęta 3 — 0 PiaskowiankaŚLJS1
 
PAŹ 09:00Futsal 4 — 2 OrlętaŚLJM
3454'  
55' Jakub Harabin
12 PAŹ 13:00ŁKS Łagów 2 — 6 OrlętaŚLJS1
 
12 PAŹ 15:00Orlęta 4 — 0 KS SmykówŚLJM
3490'  
36' 62'
19 PAŹ 10:00Czarnovia 4 — 2 OrlętaŚLJS1
 
19 PAŹ 10:00Alit 1 — 5 OrlętaŚLJM
3464'  
18' 28' 64' 65' Mateusz Królikowski
26 PAŹ 14:00Orlęta 3 — 1 JuventaŚLJM
3469'  
30' 70' Mateusz Królikowski
27 PAŹ 09:30Orlęta 0 — 0 Korona IIŚLJS1
 
LIS 12:00KP KSZO 1929 0 — 0 OrlętaŚLJM
3459'  
60' Mateusz Królikowski