Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 20

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,469
· Najnowszy użytkownik: bigmajkilabs181
Statystyki
statystyka
Wiktor Szcześniak (17)
ImięWiktor
Nazwisko:Szcześniak
Data urodzenia:21 listopada 2001
Wiek:16 l 239 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Gród Ćmińsk
Przebieg kariery:
2015/16Gród Ćmińsk  
2016/17 Gród Ćmińsk    0/  0/  6     57'
2017/18 Gród Ćmińsk    1/  0/  9   158'

Analityka statystyczna:
Razem:    1/  0/15   215'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 17:00Moravia 2 — 2 Gródkl. okręg.
 
WRZ 11:00Gród 9 — 0 Radiator$kl. okręg.
1420'  
61' Jakub Romanek
13 WRZ 17:00Gród — MSS-Klonówkakl. okręg.
 
16 WRZ 11:00Orlicz 1 — 8 Gródkl. okręg.
1116'  
65' Mateusz Kochel
23 WRZ 15:00Gród 5 — 2 Wicherkl. okręg.
143'  
78' Bartosz Zdanowski
30 WRZ 16:00MSS-Klonówka — Gródkl. okręg.
 
PAŹ 11:00Gród 1 — 0 Moraviakl. okręg.
 
14 PAŹ 11:00Radiator$ 0 — 15 Gródkl. okręg.
1326'  
55' Nikodem Samiec
21 PAŹ 12:00Gród 4 — 1 Orliczkl. okręg.
 
28 PAŹ 11:00Wicher 1 — 4 Gródkl. okręg.
 
KWI 09:30Orlęta 3 — 0 GródŚLJM
139'  
72' Jakub Cedro
KWI 10:00Gród 1 — 1 Wisła JuniorŚLJM
13  
17 KWI 17:00Piaskowianka 1 — 1 GródŚLJM
13  
21 KWI 11:00Gród 3 — 0 BasztaŚLJM
139'  
72' Jakub Ślusarczyk
MAJ 11:00GKS Nowiny 3 — 0 GródŚLJM
 
MAJ 11:00TS 1946 Nida 1 — 1 GródŚLJM
 
12 MAJ 11:00Gród 1 — 1 OrlętaŚLJM
 
19 MAJ 11:00Wisła Junior 4 — 2 GródŚLJM
38'  
73' Nikodem Samiec
26 MAJ 11:00Gród 4 — 2 PiaskowiankaŚLJM
 
29 MAJ 18:00Baszta 0 — 2 GródŚLJM
440'  
41' Piotr Gołąb
CZE 12:00KP KSZO 1929 7 — 0 GródŚLJM
916'  
65' Hubert Polit
CZE 16:30Gród 1 — 1 KP KSZO 1929ŚLJM
19  
CZE 15:00Gród 0 — 2 GKS NowinyŚLJM
1611'  
70' Mateusz Gorzelak
13 CZE 16:00Gród 0 — 1 TS 1946 NidaŚLJM