Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 80

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,584
· Najnowszy użytkownik: viaohjw
Statystyki
statystyka
Patryk Książek (16)
Imię:Patryk
Nazwisko:Książek
Data urodzenia:26 lipca 2004
Wiek:16 l 19 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Sparta Kazimierza Wielka

Przebieg kariery:
2015/16Victoria 2015 Skalbmierz (młodz. st.) 1   2/  2/  0   120'
2016/17Victoria 2015 Skalbmierz (trampk. mł.)  11/11/  0   770'
2017/18 Victoria 2015 Skalbmierz (trampk. st.) 2   9/  9/  0   720'
2018/19 Victoria 2015 Skalbmierz (jun. mł.)    7/  5/  2   560'
2018/19Sparta Kazimierza Wielka (trampk. st.) 2   5/  5/  0   400'
2019/20 Sparta Kazimierza Wielka (jun. mł.) 4   9/  8/  0   765'
2019/20 Sparta Kazimierza Wielka (jun. st.)  

Analityka statystyczna:
Razem: 9 43/40/  2 3335'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 11:00Sparta 1 — 1 Strzeleckl. okręg.
1090'  
WRZ 13:30Sparta 4 — 1 Dekokl. okręg.
 
10 WRZ 17:00Partyzant 3 — 3 Spartakl. okręg.
990'  
80'
15 WRZ 11:00Moravia 7 — 0 Spartakl. okręg.
 
16 WRZ 17:15MGTS Działoszyce 6 — 2 Spartakl. okręg.
 
21 WRZ 10:00Sparta 0 — 15 TS 1946 Nidakl. okręg.
990'  
21 WRZ 13:00Sparta 2 — 1 Sokółkl. okręg.
 
28 WRZ 12:00Victoria 2015 6 — 0 Spartakl. okręg.
1090'  
28 WRZ 16:00Rodzina 1 — 7 Spartakl. okręg.
 
PAŹ 13:30Sparta 0 — 2 Gródkl. okręg.
 
PAŹ 16:00Sparta 6 — 3 Naprzódkl. okręg.
 
12 PAŹ 10:00Strzelec 3 — 1 Spartakl. okręg.
1090'  
12 PAŹ 14:00Partyzant 2 — 0 Spartakl. okręg.
 
20 PAŹ 11:00Sparta 4 — 3 MGTS Działoszycekl. okręg.
1090'  
89'
20 PAŹ 13:30Sparta 1 — 3 Lechiakl. okręg.
 
26 PAŹ 11:00TS 1946 Nida 7 — 0 Spartakl. okręg.
1045'  
46' Kacper Gałka
27 PAŹ 10:30Nida 0 — 10 Spartakl. okręg.
 
LIS 10:00Sparta 1 — 3 Victoria 2015kl. okręg.
1090'  
LIS 12:30Sparta 3 — 5 Zenitkl. okręg.
 
10 LIS 11:00Sparta 4 — 1 Partyzantkl. okręg.
1090'  
61' 67'