Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,468
· Najnowszy użytkownik: oliviaex4642ggdgdrg2fdqffg3q5
Statystyki
statystyka
Paweł Nachyła (26)
ImięPaweł
Nazwisko:Nachyła
Data urodzenia:07 grudnia 1992
Wiek:25 l 223 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Marol Jacentów
Przebieg kariery:
(1) (brak danych)  
2009/10 Marol Jacentów    4/  2/12   585'
2010/11 Marol Jacentów  
2010/11 Marol Jacentów    0/  0/  1       6'
2011/12 Marol Jacentów    1/  0/  4   121'

Analityka statystyczna:
Razem:    5/  2/17   712'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


21 SIE 16:00Olimpia — Marolklasa B
 16'  
75' Daniel Maruszewski
28 SIE 16:00Marol 4 — 0 KSZO 1929 IIklasa B
 8'  
83' Jakub Kamiński
WRZ 13:30ŁKS II 0 — 2 Marolklasa B
 4'  
87' Mateusz Koterbski
11 WRZ 16:00Marol 2 — 4 Wisła IIklasa B
 
18 WRZ 14:00Sokół 1 — 1 Marolklasa B
 
25 WRZ 16:00Marol 2 — 2 KS Tarłówklasa B
 77'  
78' Cezary Skuza
PAŹ 12:30Ester 1 — 1 Marolklasa B
   
PAŹ 11:00Huragan 4 — 1 Marolklasa B
 
23 PAŹ 13:00Strażak 1 — 3 Marolklasa B
 16'  
75' Daniel Maruszewski
30 PAŹ 13:00Marol 0 — 1 Alit IIklasa B
 
LIS 11:00GKS Świniary 2 — 1 Marolklasa B
 
11 LIS 12:00Marol 3 — 1 Arkaklasa B
 
KWI 11:00KSZO 1929 II 2 — 1 Marolklasa B
 
KWI 13:00Marol 2 — 2 ŁKS IIklasa B
 
15 KWI 11:00Wisła II 7 — 2 Marolklasa B
 
22 KWI 16:00Marol 2 — 1 Sokółklasa B
 
29 KWI 11:00KS Tarłów 0 — 3 Marolklasa B
 
MAJ 16:00Marol 1 — 0 Esterklasa B
 
MAJ 16:00Marol 3 — 5 Huraganklasa B
 
20 MAJ 16:00Marol 4 — 0 Strażakklasa B
 
27 MAJ 11:00Alit II 1 — 3 Marolklasa B
 
CZE 11:00Marol 1 — 2 GKS Świniaryklasa B
 
CZE 15:00Arka 1 — 2 Marolklasa B