Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 86

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,583
· Najnowszy użytkownik: emeplu980gm
Statystyki
statystyka
Emil Ślusarski (30)
Imię:Emil
Nazwisko:Ślusarski
Data urodzenia:08 lipca 1990
Wiek:30 l 37 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Astra Piekoszów

Przebieg kariery:
(1) (brak danych)  
2009/10 Zenit Chmielnik    0/  0/  8     82'
2010/11 Zenit Chmielnik  11/  7/  3   949'
2013/14 Astra Piekoszów  

Analityka statystyczna:
Razem:  11/  7/11 1031'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


15 SIE 17:15GKS Rudki 1 — 1 Zenitkl. okręg.
 90'  
22 SIE 17:00Zenit 3 — 3 Uniakl. okręg.
 74'  
75' Grzegorz Ogórek
25 SIE 17:00GKS Iwaniska 0 — 1 ZenitPuchar okr.
   
29 SIE 17:00Astra 2 — 1 Zenitkl. okręg.
 90'  
12 WRZ 16:00LZS Samborzec 5 — 3 Zenitkl. okręg.
 45'  
46' Norbert Zadorski
15 WRZ 16:00Zenit 7 — 2 Nidziankakl. okręg.
 74'  
75' Michał Pietryka
19 WRZ 16:00Wicher 1 — 0 Zenitkl. okręg.
 90'  
26 WRZ 16:00Zenit 0 — 0 Koprzywiankakl. okręg.
 90'  
30 WRZ 16:00Piast S. 2 — 3 ZenitPuchar okr.
  90'  
PAŹ 15:00Zryw 3 — 2 Zenitkl. okręg.
 90'  
10 PAŹ 15:00Zenit 4 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
 54'  
55' Mateusz Bracisiewicz
17 PAŹ 15:00Victoria 2 — 2 Zenitkl. okręg.
 6'  
85' Norbert Zadorski
20 PAŹ 15:00Zenit 1 — 2 Sparta K. W.Puchar okr.
   
24 PAŹ 14:00Zenit 2 — 0 Sokół R.kl. okręg.
 21'  
70' Marcin Gmyr
31 PAŹ 13:00Sparta D. 1 — 1 Zenitkl. okręg.
 90'  
LIS 13:00Zenit 5 — 1 Moraviakl. okręg.
 
11 LIS 12:00Klimontowianka 0 — 1 Zenitkl. okręg.
 45'  
46' Mateusz Osman
14 LIS 12:00Zenit 1 — 0 Jandarkl. okręg.