Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,320
· Najnowszy użytkownik: Pallesenes5
Statystyki
statystyka
Mateusz Osman (33)
ImięMateusz
Nazwisko:Osman
Data urodzenia:13 lipca 1985
Wiek:33 l 2 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Zenit Chmielnik
Przebieg kariery:
(1) (brak danych)  
2009/10 Zenit Chmielnik    0/  0/  2     32'
2010/11 Zenit Chmielnik 1 26/21/  3 2255'
2011/12 Moravia Morawica 5  417/10/  4 1544'
2012/13 Moravia Morawica 13 (3)  328/19/  2 2423'
2013/14 Moravia Morawica 10 (3)  426/13/  2 2135'
2014/15 Moravia Morawica 3  129/  5/  2 1960'
2015/16 Naprzód Jędrzejów  0+1 620/13/  6 1775'
2016/17 Naprzód Jędrzejów   212/  8/  6 1182'
2017/18 Zenit Chmielnik   224/16/  1 2047'

Analityka statystyczna:
Razem: 32 (6) 0+1 22182/105/28 15353'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (4) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Mateusz Osman.


13 SIE 17:00Zenit 2 — 1 Sparta K. W.kl. okręg.
1190'  
72'
23 SIE 17:30Star 2 — 0 Zenitkl. okręg.
1184'  
85' Krystian Borończyk
27 SIE 17:00Zenit 1 — 0 Orliczkl. okręg.
1190'  
42'
WRZ 16:00Lechia 0 — 2 Zenitkl. okręg.
1164'  
65' Patryk Frankiewicz
WRZ 16:30Nidzica 2 — 2 ZenitPuchar okr.
   
10 WRZ 16:00Zenit 2 — 0 Piast S.kl. okręg.
 
17 WRZ 16:00Zenit 4 — 2 Gródkl. okręg.
11  
24 WRZ 16:00Świt 0 — 0 Zenitkl. okręg.
 
PAŹ 15:00Zenit 3 — 1 Bucoviakl. okręg.
1190'  
PAŹ 15:00Klimontowianka 2 — 0 Zenitkl. okręg.
1177'  
78' Tomasz Buras
15 PAŹ 15:00Zenit 1 — 0 Sparta D.kl. okręg.
 
22 PAŹ 14:00Stal 6 — 0 Zenitkl. okręg.
1136'  
55' Jarosław Ochońko
29 PAŹ 13:00Polanie 3 — 2 Zenitkl. okręg.
1190'  
LIS 13:00GKS Rudki 2 — 1 Zenitkl. okręg.
1190'  
12 LIS 13:00Zenit 1 — 1 Granat S.kl. okręg.
1190'  
18 LIS 13:00OKS Opatów 3 — 0 Zenitkl. okręg.
 
31 MAR 12:00Orlicz 1 — 0 Zenitkl. okręg.
290'  
KWI 16:00Zenit 5 — 1 Lechiakl. okręg.
1184'  
85' Krystian Borończyk
11 KWI 16:30Sparta K. W. 0 — 1 Zenitkl. okręg.
1190'  
15 KWI 16:00Piast S. 0 — 0 Zenitkl. okręg.
1190'  
22 KWI 16:00Gród 1 — 1 Zenitkl. okręg.
1159'  
60' Patryk Frankiewicz
28 KWI 17:00Zenit 2 — 1 Świtkl. okręg.
1190'  
MAJ 17:00Bucovia 1 — 0 Zenitkl. okręg.
1184'  
85' Krystian Borończyk
11 MAJ 17:45Zenit 0 — 1 Klimontowiankakl. okręg.
1190'  
16 MAJ 17:30Zenit 2 — 2 Starkl. okręg.
1190'  
20 MAJ 17:00Sparta D. 2 — 2 Zenitkl. okręg.
1190'  
27 MAJ 17:00Zenit 0 — 2 Stalkl. okręg.
1190'  
31 MAJ 17:00Zenit 5 — 0 Polaniekl. okręg.
1145'  
46' Szymon Wesołowski
CZE 17:00Zenit 0 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
1190'  
CZE 17:00Granat S. 2 — 0 Zenitkl. okręg.
1190'  
17 CZE 17:00Zenit 3 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
1174'  
75' Krystian Borończyk