Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 101

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,850
· Najnowszy użytkownik: Misti64722
Kacper Poniewierski (22)
Imię:Kacper
Nazwisko:Poniewierski
Data urodzenia:20 listopada 2002
Wiek:21 l 243 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Zorza Tempo Pacanów

Przebieg kariery:
2016/17 Zorza Tempo Pacanów (jun. mł.)    0/  0/  1       6'
2017/18 Zorza Tempo Pacanów (jun. mł.)    1/  0/  3   112'
2018/19 Zorza Tempo Pacanów (jun. mł.)    9/  5/  2   674'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem:  10/  5/  6   792'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 11:30Baszta 3 — 2 Zorza Tempokl. okręg.
1359'  
60' Jakub Sekuła
WRZ 17:00Zorza Tempo 0 — 2 Zrywkl. okręg.
1869'  
70' Daniel Świątek
WRZ 17:30Pogoń 0 — 0 Zorza Tempokl. okręg.
1880'  
15 WRZ 11:00Koprzywianka 5 — 2 Zorza Tempokl. okręg.
1880'  
2'
22 WRZ 11:00Zorza Tempo 1 — 1 Klimontowiankakl. okręg.
1880'  
29 WRZ 11:00Zorza Tempo 4 — 1 Basztakl. okręg.
18  
PAŹ 11:00Zryw 3 — 0 Zorza Tempokl. okręg.
1864'  
65' Michał Grąbka
13 PAŹ 11:30Zorza Tempo 2 — 2 Pogońkl. okręg.
 
20 PAŹ 10:00Zorza Tempo 3 — 2 Koprzywiankakl. okręg.
 
27 PAŹ 11:00Klimontowianka 2 — 2 Zorza Tempokl. okręg.
 
30 MAR 11:00Zorza Tempo 3 — 1 Koprzywiankakl. okręg.
 
KWI 10:00Czarni 4 — 0 Zorza Tempokl. okręg.
 
13 KWI 11:00Zorza Tempo 7 — 0 Agricolakl. okręg.
 
27 KWI 10:00Klimontowianka 2 — 1 Zorza Tempokl. okręg.
1916'  
65' Szymon Kmiecik
MAJ 11:00Zorza Tempo 0 — 2 Pogońkl. okręg.
1921'  
60' Jakub Kaczmarczyk
11 MAJ 14:00Koprzywianka 5 — 0 Zorza Tempokl. okręg.
1980'  
18 MAJ 11:00Zorza Tempo 1 — 4 Czarnikl. okręg.
 
25 MAJ 11:00Agricola 2 — 7 Zorza Tempokl. okręg.
1980'  
CZE 11:00Zorza Tempo 2 — 4 Klimontowiankakl. okręg.
19  
CZE 09:00Pogoń 5 — 0 Zorza Tempokl. okręg.
1945'  
46' Grzegorz Chalastra