Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 25

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,468
· Najnowszy użytkownik: oliviaex4642ggdgdrg2fdqffg3q5
Statystyki
statystyka
Patryk Bartocha (17)
ImięPatryk
Nazwisko:Bartocha
Data urodzenia:07 grudnia 2001
Wiek:16 l 223 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Piast Stopnica
Przebieg kariery:
2016/17 Piast Stopnica 1   4/  3/  8   409'

Analityka statystyczna:
Razem: 1   4/  3/  8   409'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


27 SIE 11:00Gród 0 — 3 Piastkl. okręg.
 
WRZ 11:00Piast 3 — 0 Zenitkl. okręg.
779'  
72' Marcin Graba
10 WRZ 11:00Nidzica 0 — 0 Piastkl. okręg.
1313'  
68' Hubert Kornaś
17 WRZ 11:00Zorza Tempo 0 — 1 Piastkl. okręg.
136'  
75' Marcin Graba
24 WRZ 13:30Piast 6 — 0 Wisłakl. okręg.
13  
PAŹ 13:30Piast 0 — 0 Gródkl. okręg.
13  
PAŹ 11:00Zenit 0 — 3 Piastkl. okręg.
5513'  
68' Jakub Pitkiewicz
15 PAŹ 13:30Piast 3 — 0 Nidzicakl. okręg.
 
22 PAŹ 11:00Piast 5 — 2 Zorza Tempokl. okręg.
13  
29 PAŹ 11:00Wisła 0 — 2 Piastkl. okręg.
1311'  
70' Łukasz Król
KWI 10:00Wisła 0 — 3 Piastkl. okręg.
1380'  
KWI 11:00Piast 6 — 0 Zorza Tempokl. okręg.
13  
13 KWI 13:00Gród 1 — 3 Piastkl. okręg.
 
22 KWI 11:00Nidzica 0 — 10 Piastkl. okręg.
 
29 KWI 11:00Piast 8 — 0 Spartakl. okręg.
2180'  
MAJ 17:00TS 1946 Nida II 1 — 2 Piastkl. okręg.
16  
MAJ 11:00Piast 1 — 1 Wisłakl. okręg.
1321'  
60' Krystian Ziomek
13 MAJ 11:00Zorza Tempo 0 — 2 Piastkl. okręg.
1326'  
55' Kamil Czechowski
20 MAJ 11:00Piast 3 — 0 Gródkl. okręg.
 
23 MAJ 17:00Zenit 1 — 1 Piastkl. okręg.
311'  
80' 70' Hubert Kornaś
27 MAJ 11:00Piast 3 — 0 Nidzicakl. okręg.
 
CZE 13:00Sparta 1 — 3 Piastkl. okręg.
 
10 CZE 11:00Piast 1 — 0 TS 1946 Nida IIkl. okręg.
259'  
60' Wiktor Borek
17 CZE 10:00Piast 1 — 1 Zenitkl. okręg.
1380'