Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 13

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 53,482
· Najnowszy użytkownik: 2oliviac532fo4
Statystyki
statystyka
Mikołaj Wasik (16)
ImięMikołaj
Nazwisko:Wasik
Data urodzenia:19 czerwca 2003
Wiek:15 l 277 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Partyzant Wodzisław
Przebieg kariery:
2016/17Partyzant Wodzisław 6 (1) 17/17/  0 1360'
2017/18Partyzant Wodzisław 4 15/15/  0 1200'
2018/19 Partyzant Wodzisław    2/  2/  0   180'
2018/19 Partyzant Wodzisław 1   8/  7/  0   634'

Analityka statystyczna:
Razem: 11 (1) 42/41/  0 3374'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


25 SIE 17:00GKS Kluczewsko 5 — 1 Partyzantklasa A
2190'  
WRZ 11:00Partyzant 2 — 3 Piastkl. okręg.
1180'  
WRZ 15:00Partyzant 2 — 0 LKS Bolminklasa A
 
WRZ 11:00Partyzant 4 — 6 MKS Zdrójkl. okręg.
1180'  
WRZ 15:00Wisła 4 — 1 Partyzantklasa A
 
11 WRZ 16:30Sparta 1 — 7 Partyzantkl. okręg.
1180'  
15 WRZ 11:00Partyzant 2 — 3 Zrywkl. okręg.
1180'  
15 WRZ 16:00Partyzant 1 — 3 Wierna IIklasa A
 
22 WRZ 11:00Zieleń 5 — 1 Partyzantklasa A
 
24 WRZ 16:30TS 1946 Nida 3 — 0 Partyzantkl. okręg.
1180'  
29 WRZ 14:00Piast 3 — 2 Partyzantkl. okręg.
 
30 WRZ 15:00Partyzant 0 — 2 Nidzicaklasa A
990'  
PAŹ 11:00MKS Zdrój 3 — 1 Partyzantkl. okręg.
1174'  
75' Hubert Szczerba
PAŹ 11:00Dąb 7 — 0 Partyzantklasa A
 
13 PAŹ 15:30Partyzant 3 — 0 Spartakl. okręg.
 
14 PAŹ 15:00Partyzant 0 — 2 Nida S.klasa A
 
20 PAŹ 11:00Zryw 3 — 2 Partyzantkl. okręg.
1180'  
53'
21 PAŹ 14:00Gród 1 — 2 Partyzantklasa A
 
27 PAŹ 11:00Partyzant 2 — 4 TS 1946 Nidakl. okręg.
1180'  
27 PAŹ 14:00Nida O. 3 — 2 Partyzantklasa A
 
LIS 13:00Partyzant 0 — 7 Victoria 2015klasa A