Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 19

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,320
· Najnowszy użytkownik: Pallesenes5
Statystyki
statystyka
Marceli Majewski (14)
ImięMarceli
Nazwisko:Majewski
Data urodzenia:12 lipca 2004
Wiek:14 l 2 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:TS 1946 Nida Pińczów
Przebieg kariery:
2016/17TS 1946 Nida Pińczów    2/  2/  0   140'
2016/17TS 1946 Nida Pińczów  

Analityka statystyczna:
Razem:    2/  2/  0   140'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 10:00TS 1946 Nida 6 — 2 MGTS Działoszycekl. okręg.
   
WRZ 11:00Sparta 0 — 3 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
10 WRZ 09:30Piaskowianka 0 — 11 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
17 WRZ 09:30Unia 0 — 3 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
17 WRZ 11:00TS 1946 Nida 1 — 4 Victoria 2015kl. okręg.
   
24 WRZ 10:00TS 1946 Nida 5 — 1 Naprzódkl. okręg.
   
27 WRZ 16:30Nida S. 3 — 8 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
27 WRZ 16:30TS 1946 Nida 16 — 0 LZS Czarnocinkl. okręg.
 970'  
PAŹ 10:00TS 1946 Nida 8 — 0 Nida S.kl. okręg.
   
PAŹ 11:00LZS Czarnocin 0 — 11 TS 1946 Nidakl. okręg.
 6  
PAŹ 10:00MGTS Działoszyce 2 — 2 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
PAŹ 13:00TS 1946 Nida 1 — 4 Spartakl. okręg.
 870'  
14 PAŹ 17:00TS 1946 Nida 3 — 0 Piaskowiankakl. okręg.
   
22 PAŹ 11:00Victoria 2015 2 — 1 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
29 PAŹ 09:30Naprzód 0 — 1 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
LIS 10:00TS 1946 Nida 5 — 0 Uniakl. okręg.
   
KWI 11:00TS 1946 Nida 5 — 3 Spartakl. okręg.
   
KWI 12:30KP KSZO 1929 4 — 1 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
KWI 16:00Wisła Junior 4 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
18 KWI 11:00KKP Korona 7 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
22 KWI 09:30TS 1946 Nida 2 — 1 Orlętakl. okręg.
   
26 KWI 16:00TS 1946 Nida 3 — 0 Zorza Tempokl. okręg.
   
29 KWI 09:30TS 1946 Nida 3 — 2 Piastkl. okręg.
   
29 KWI 10:00Juventa 1 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
13 MAJ 09:30TS 1946 Nida 0 — 2 KP KSZO 1929kl. okręg.
   
13 MAJ 16:30Sparta 3 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
20 MAJ 14:00TS 1946 Nida 1 — 2 Wisła Juniorkl. okręg.
   
24 MAJ 16:00TS 1946 Nida 0 — 5 Celsiumkl. okręg.
   
27 MAJ 11:00Zorza Tempo 2 — 11 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
30 MAJ 17:00TS 1946 Nida 0 — 4 KKP Koronakl. okręg.
   
CZE 09:30Piast 3 — 2 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
CZE 16:00Orlęta 4 — 1 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
10 CZE 10:00TS 1946 Nida 5 — 1 Juventakl. okręg.
   
17 CZE 10:00Celsium 1 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.