Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C.

2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 109

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,893
· Najnowszy użytkownik: Aul6696
Dominik Kawalec (18)
Imię:Dominik
Nazwisko:Kawalec
Data urodzenia:27 lipca 2006
Wiek:17 l 363 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:KKP Korona Kielce

Przebieg kariery:
2016/17KKP Korona II Kielce (młodz. mł.)    7/  7/  0   420'
2016/17KKP Korona Kielce (młodz. mł.)  
2017/18KKP Korona Kielce (młodz. st.) 3   2/  2/  0   120'
2017/18KKP Korona Kielce (młodz. mł.) 10 
2018/19 KKP Korona Kielce (młodz. st.) 5   2/  2/  0   120'
2018/19KKP Korona II Kielce (młodz. st.) 5 (1)   7/  7/  0   420'
2019/20 KKP Korona Kielce (trampk. mł.)  
2019/20 KKP Korona II Kielce (trampk. st.)  
2019/20KKP Korona III Kielce (trampk. st.)    1/  1/  0     80'
2019/20KKP Korona II Kielce (trampk. mł.) 2   5/  5/  0   400'
2020/21 KKP Korona Kielce (jun. mł.)    1/  0/  3   198'
2020/21 KKP Korona Kielce (trampk. st.)  
2021/22 Orlęta Kielce (jun. st.) 1  1  5/  4/  5   634'
2021/22 Orlęta Kielce (jun. mł.) 1 18/  7/  2 1397'
2022/23 Orlęta Kielce (jun. mł.) 5  119/18/  0 1700'
2022/23 Orlęta Kielce    0/  0/  1     12'
2022/23 Orlęta II Kielce    1/  1/  0     90'
2022/23 GKS Nowiny (jun. mł.)  
2023/24 KKP Korona Kielce (jun. st.) 1  217/15/  0 1480'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem: 33 (1)  485/69/11 7071'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


15 SIE 11:00KKP Korona 3 — 0 DzikiPuchar okr.
 
WRZ 15:30KKP Korona 8 — 1 SpartakusŚLJS
390'  
WRZ 16:45MSS-Klonówka 0 — 10 KKP KoronaPuchar okr.
390'  
13 WRZ 16:30Góral 4 — 1 KKP KoronaPuchar okr.
 
17 WRZ 12:00KKP Korona 1 — 2 GKS NowinyŚLJS
390'  
24 WRZ 14:30KKP Korona 4 — 1 NeptunŚLJS
 
27 WRZ 17:00Korona II 2 — 1 KKP KoronaŚLJS
390'  
PAŹ 16:00Orlęta 0 — 7 KKP KoronaŚLJS
390'  
PAŹ 09:30Spartakus 2 — 13 KKP KoronaŚLJS
390'  
14 PAŹ 18:00KKP Korona 3 — 0 OrlętaŚLJS
 
24 PAŹ 19:30GKS Nowiny 1 — 4 KKP KoronaŚLJS
390'  
45+1'
29 PAŹ 10:00Neptun 1 — 6 KKP KoronaŚLJS
 
LIS 14:00KKP Korona 0 — 3 Korona IIŚLJS
371'  
72' Fabian Olesiński
KWI 14:00KKP Korona 8 — 2 MoraviaŚLJS1
390'  
14 KWI 14:30KKP Korona 2 — 0 SpartakusŚLJS1
359'  
60' Kasper Myszyński
20 KWI 12:00KKP Korona 4 — 0 NeptunŚLJS1
590'  
85' 30'
28 KWI 10:00Łysica 1 — 4 KKP KoronaŚLJS1
390'  
MAJ 12:00KKP Korona 11 — 1 AlitŚLJS1
390'  
12 MAJ 13:00Moravia 0 — 7 KKP KoronaŚLJS1
390'  
18 MAJ 15:00Spartakus 1 — 3 KKP KoronaŚLJS1
390'  
25 MAJ 10:00Neptun 0 — 7 KKP KoronaŚLJS1
390'  
CZE 16:00KKP Korona 6 — 1 ŁysicaŚLJS1
 
CZE 10:00Alit 2 — 5 KKP KoronaŚLJS1
390'