Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 27

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,669
· Najnowszy użytkownik: locks152qg
Statystyki
statystyka
Kacper Rzeszutek (14)
Imię:Kacper
Nazwisko:Rzeszutek
Data urodzenia:03 lutego 2006
Wiek:14 l 152 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:AP SKS Star Starachowice

Przebieg kariery:
2016/17AP SKS Star Starachowice  
2016/17AP SKS Star Starachowice    9/  9/  0   540'
2017/18AP SKS Star Starachowice  
2018/19 AP SKS Star Starachowice  

Analityka statystyczna:
Razem:    9/  9/  0   540'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


10 WRZ 10:00AP SKS Star 4 — 0 ŁKS Łagówkl. okręg.
   
11 WRZ 12:00AP SKS Star 2 — 2 Korona IIkl. okręg.
 560'  
17 WRZ 09:30Juventa 0 — 2 AP SKS Starkl. okręg.
 660'  
17 WRZ 12:00Wisła Junior 2 — 1 AP SKS Starkl. okręg.
   
21 WRZ 17:00OKS Opatów 0 — 1 AP SKS Starkl. okręg.
 660'  
24 WRZ 10:00AP SKS Star 3 — 0 Alitkl. okręg.
   
24 WRZ 16:00AP SKS Star 0 — 4 KP KSZO 1929kl. okręg.
 2360'  
PAŹ 09:30AP SKS Star 3 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
 1660'  
PAŹ 09:30AP SKS Star 9 — 0 Łysicakl. okręg.
 1660'  
PAŹ 12:00AP SKS Star 0 — 3 KP KSZO 1929kl. okręg.
   
15 PAŹ 10:00ŁKS Łagów 0 — 7 AP SKS Starkl. okręg.
   
16 PAŹ 10:00Korona II 6 — 0 AP SKS Starkl. okręg.
 1660'  
19 PAŹ 16:00Łysica 0 — 3 AP SKS Starkl. okręg.
 2360'  
22 PAŹ 09:30AP SKS Star 0 — 0 Juventakl. okręg.
 1660'  
22 PAŹ 10:00AP SKS Star 1 — 1 Wisła Juniorkl. okręg.
   
29 PAŹ 09:30KP KSZO 1929 5 — 0 AP SKS Starkl. okręg.
   
LIS 10:00KP KSZO 1929 6 — 0 AP SKS Starkl. okręg.
   
12 LIS 10:30Alit 0 — 6 AP SKS Starkl. okręg.
   
KWI 15:00AP SKS Star 3 — 0 Orlętakl. okręg.
   
KWI 11:00Neptun 3 — 3 AP SKS Starkl. okręg.
   
KWI 13:00Orlicz 0 — 2 AP SKS Starkl. okręg.
   
13 KWI 12:00Wicher 1 — 2 AP SKS Starkl. okręg.
   
22 KWI 15:00Victoria 1 — 2 AP SKS Starkl. okręg.
   
23 KWI 12:00AP SKS Star 13 — 2 Spartakuskl. okręg.
   
MAJ 10:00Juventa 3 — 2 AP SKS Starkl. okręg.
   
MAJ 17:00ŁKS Łagów 1 — 13 AP SKS Starkl. okręg.
   
10 MAJ 16:00AP SKS Star 1 — 1 Alitkl. okręg.
   
13 MAJ 15:30Orlęta 1 — 6 AP SKS Starkl. okręg.
   
14 MAJ 13:30AP SKS Star 2 — 0 Neptunkl. okręg.
   
20 MAJ 17:00AP SKS Star 13 — 0 Orliczkl. okręg.
   
27 MAJ 10:00Spartakus 0 — 5 AP SKS Starkl. okręg.
   
27 MAJ 16:00AP SKS Star 5 — 0 Wicherkl. okręg.
   
30 MAJ 17:00Partyzant 0 — 1 AP SKS Starkl. okręg.
   
CZE 09:30Łysica 0 — 7 AP SKS Starkl. okręg.
   
CZE 10:00AP SKS Star 3 — 0 Victoriakl. okręg.
   
10 CZE 10:00Alit 4 — 0 AP SKS Starkl. okręg.
   
11 CZE 12:00AP SKS Star 5 — 0 Juventakl. okręg.
   
14 CZE 18:00AP SKS Star 3 — 0 Łysicakl. okręg.