Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Puchar Polski
Okręgowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 89

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
Kacper Wierzbicki (21)
Imię:Kacper
Nazwisko:Wierzbicki
Data urodzenia:19 września 2003
Wiek:20 l 275 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:GKS Nowiny

Przebieg kariery:
2016/17GKS Nowiny (trampk. st.)  
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem:  
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 11:00ŁKS Łopuszno 2 — 0 GKS Nowinykl. okręg.
 
10 WRZ 11:00GKS Nowiny 5 — 2 Lechiakl. okręg.
 
17 WRZ 13:00GKS Nowiny 1 — 3 Orlętakl. okręg.
 
PAŹ 09:00GKS Nowiny 2 — 1 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 
15 PAŹ 10:00Lechia 1 — 6 GKS Nowinykl. okręg.
3  
22 PAŹ 09:00Orlęta 0 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
6  
KWI 10:00KKP Korona 6 — 0 GKS Nowinykl. okręg.
 
KWI 15:00GKS Nowiny 0 — 1 KP KSZO 1929kl. okręg.
 
12 KWI 16:30Naprzód 0 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
 
18 KWI 15:00Wisła Junior 2 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
 
22 KWI 11:00GKS Nowiny 0 — 1 KKP Korona IIkl. okręg.
 
29 KWI 10:00Orlęta 3 — 0 GKS Nowinykl. okręg.
 
MAJ 09:30GKS Nowiny 0 — 3 Juventakl. okręg.
 
14 MAJ 10:00GKS Nowiny 0 — 7 KKP Koronakl. okręg.
 
20 MAJ 11:00KP KSZO 1929 7 — 0 GKS Nowinykl. okręg.
 
24 MAJ 17:00GKS Nowiny 1 — 0 Naprzódkl. okręg.
 
30 MAJ 17:00GKS Nowiny 2 — 1 Wisła Juniorkl. okręg.
 
CZE 10:00KKP Korona II 1 — 0 GKS Nowinykl. okręg.
 
10 CZE 11:00GKS Nowiny 3 — 2 Orlętakl. okręg.
 
17 CZE 11:00Juventa 1 — 2 GKS Nowinykl. okręg.