Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa


2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 42

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 59,841
· Najnowszy użytkownik: Bachleres1
Statystyki
statystyka
Hubert Misztal (19)
Imię:Hubert
Nazwisko:Misztal
Data urodzenia:27 października 2000
Wiek:18 l 260 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Victoria Mniów

Przebieg kariery:
2016/17 KS Smyków    3/  2/  2   255'
2017/18 KS Smyków 1  121/13/  1 1750'
2018/19 Victoria Mniów 1   5/  1/10   547'

Analityka statystyczna:
Razem: 2  129/16/13 2552'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


15 SIE 17:00Victoria M. 3 — 2 SamsonPuchar okr.
   
26 SIE 15:00Victoria 7 — 1 KS Smykówklasa B
1867'  
68' Jakub Pasierbek
28 SIE 16:45Victoria 2 — 2 TęczaPuchar okr.
 1461'  
62' Wiktor Gola
WRZ 17:00Czarnovia 1 — 0 Victoriaklasa B
 
WRZ 15:00Victoria 17 — 1 KS Kamienna W.klasa B
1345'  
46' Konrad Duda
12 WRZ 16:00Victoria 1 — 4 Granat S.Puchar okr.
 1928'  
63' Aleks Kuśmierczyk
15 WRZ 13:00Orlicz II 0 — 2 Victoriaklasa B
16  
29 WRZ 11:00Futsal 0 — 2 Victoriaklasa B
1516'  
75' Konrad Duda
PAŹ 15:00Victoria 3 — 1 Skałaklasa B
1745'  
46' Albert Arabasz
14 PAŹ 11:00Radiator$ 4 — 1 Victoriaklasa B
1438'  
53' Konrad Krakowiak
21 PAŹ 14:00Victoria 2 — 1 ULKS Łącznaklasa B
1714'  
77' Wiktor Szcześniak
28 PAŹ 11:00GLKS Fałków 1 — 4 Victoriaklasa B
 
LIS 17:00Victoria 4 — 0 Płomieńklasa B
 
30 MAR 15:00KS Smyków 0 — 3 Victoriaklasa B
1516'  
75' Wiktor Szcześniak
KWI 15:00Victoria 5 — 0 Czarnoviaklasa B
1424'  
67' Wiktor Szcześniak
13 KWI 15:00KS Kamienna W. 0 — 8 Victoriaklasa B
 
20 KWI 16:00Victoria 6 — 2 Orlicz IIklasa B
14  
MAJ 15:00Victoria 5 — 0 Futsalklasa B
1431'  
78' 60' Wiktor Szcześniak
19 MAJ 15:00Victoria 1 — 1 Radiator$klasa B
1521'  
70' Albert Pach
25 MAJ 17:00ULKS Łączna 0 — 3 Victoriaklasa B
 
29 MAJ 17:30Skała 2 — 4 Victoriaklasa B
176'  
85' Aleks Kuśmierczyk
CZE 15:00Victoria 4 — 1 GLKS Fałkówklasa B
590'  
CZE 11:00Płomień 2 — 2 Victoriaklasa B
445'  
46' Michał Staciwa