Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 22

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,585
· Najnowszy użytkownik: Tefertillerse30b
Statystyki
statystyka
Radosław Kursa (31)
Imię:Radosław
Nazwisko:Kursa
Data urodzenia:12 stycznia 1989
Wiek:31 l 173 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Orlęta Radzyń Podlaski

Przebieg kariery:
(1)bez klubu  
(2)bez klubu  
2016/17 Motor Lublin 2 (2)  1  4/  3/  0   282'
2017/18 Motor Lublin 2 (1) 1+1 414/13/  2 1271'
2018/19 Motor Lublin  
2018/19 Orlęta Radzyń Podlaski 1  530/29/  0 2682'
2019/20 Orlęta Radzyń Podlaski 1  219/18/  0 1709'

Analityka statystyczna:
Razem: 6 (3) 1+1 1267/63/  2 5944'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


11 SIE 17:00Hetman 1 — 1 Orlęta3 liga
490'  
15 SIE 17:00Orlęta 2 — 1 Stal3 liga
489'  
90' Kacper Lipiński
18 SIE 19:00Motor 0 — 0 Orlęta3 liga
490'  
24 SIE 17:00Chełmianka 2 — 0 Orlęta3 liga
490'  
28 SIE 17:00Orlęta 2 — 1 Avia3 liga
490'  
31 SIE 17:00Podhale 2 — 1 Orlęta3 liga
490'  
WRZ 15:00Orlęta 0 — 0 Wólczanka3 liga
490'  
21 WRZ 16:00Orlęta 0 — 1 Wisła S.3 liga
490'  
28 WRZ 12:00Jutrzenka 1 — 1 Orlęta3 liga
490'  
PAŹ 15:00Orlęta 0 — 2 Sokół3 liga
490'  
12 PAŹ 15:00Wisła P. 0 — 0 Orlęta3 liga
490'  
16 PAŹ 15:30Orlęta 1 — 1 Podlasie3 liga
490'  
20 PAŹ 15:00Orlęta 0 — 2 Siarka3 liga
490'  
27 PAŹ 13:00Korona II 1 — 2 Orlęta3 liga
490'  
86' 76'
LIS 12:00Orlęta 1 — 2 Hutnik3 liga
490'  
LIS 14:00Wisłoka 2 — 0 Orlęta3 liga
490'  
16 LIS 13:00Orlęta 0 — 1 KP KSZO 19293 liga
490'  
35'
23 LIS 13:00Orlęta 1 — 2 Hetman3 liga
490'  
MAR 14:00Stal 3 — 3 Orlęta3 liga
490'