Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 21

· Użytkowników online: 1
Giggeres1n

· Łącznie użytkowników: 41,369
· Najnowszy użytkownik: Giggeres1n
Statystyki
statystyka
Miłosz Półtorak (12)
ImięMiłosz
Nazwisko:Półtorak
Data urodzenia:12 lipca 2006
Wiek:12 l 5 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Juventa Starachowice
Przebieg kariery:
2016/17Juventa Starachowice  
2017/18Juventa Starachowice    1/  1/  0     60'
2017/18Juventa Starachowice  19/19/  0 1140'

Analityka statystyczna:
Razem:  20/20/  0 1200'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 17:00Łysica 0 — 10 Juventakl. okręg.
   
WRZ 09:30Juventa 5 — 0 GKS Rudkikl. okręg.
 12  
10 WRZ 11:15Juventa 2 — 0 Alitkl. okręg.
 160'  
13 WRZ 16:30Świt 0 — 8 Juventakl. okręg.
 9960'  
17 WRZ 10:00AP SKS Star 3 — 1 Juventakl. okręg.
   
23 WRZ 10:00KP KSZO 1929 2 — 0 Juventakl. okręg.
 9960'  
30 WRZ 09:30Juventa 7 — 1 Łysicakl. okręg.
   
PAŹ 16:00Alit 2 — 1 Juventakl. okręg.
 1960'  
PAŹ 09:30GKS Rudki 3 — 2 Juventakl. okręg.
   
10 PAŹ 16:00Juventa 3 — 0 KS Tarłówkl. okręg.
   
14 PAŹ 09:30Nidzianka 0 — 14 Juventakl. okręg.
   
15 PAŹ 10:00Juventa 7 — 0 Świtkl. okręg.
 9960'  
17 PAŹ 16:00Juventa 19 — 0 Nidziankakl. okręg.
 1260'  
18 PAŹ 15:30ŁKS Łagów 1 — 5 Juventakl. okręg.
 9960'  
21 PAŹ 10:00KS Tarłów 0 — 12 Juventakl. okręg.
 9960'  
21 PAŹ 15:30Juventa 1 — 2 AP SKS Starkl. okręg.
   
24 PAŹ 16:00Juventa 3 — 0 ŁKS Łagówkl. okręg.
   
28 PAŹ 09:30Spartakus 0 — 4 Juventakl. okręg.
   
LIS 09:30Juventa 3 — 1 KP KSZO 1929kl. okręg.
 9960'  
LIS 11:00Juventa 3 — 0 Spartakuskl. okręg.
   
KWI 12:00Juventa 1 — 2 WiernaŚLMM
9960'  
KWI 14:00Juventa 4 — 1 OrlętaŚLMS
 
KWI 09:30Granat 1 — 0 JuventaŚLMM
9960'  
KWI 10:00Juventa 1 — 0 AP SKS StarŚLMS
 
14 KWI 10:00Juventa 0 — 8 KP KSZO 1929ŚLMM
9960'  
14 KWI 10:00Football Academy 1 — 2 JuventaŚLMS
 
22 KWI 10:00KKP Korona 8 — 0 JuventaŚLMM
9960'  
22 KWI 12:30Juventa 4 — 1 KP KSZO 1929ŚLMS
 
28 KWI 10:00Juventa 3 — 3 NaprzódŚLMM
9960'  
29 KWI 10:00KKP Korona 3 — 0 JuventaŚLMS
 
MAJ 10:00Hetman 1 — 5 JuventaŚLMS
 
MAJ 10:00Juventa 0 — 1 VictoriaŚLMM
9960'  
MAJ 10:00Juventa 6 — 0 PogońŚLMS
 
MAJ 12:00Akademia Piłkarska 2 — 2 JuventaŚLMM
9960'  
12 MAJ 15:00Orlęta 1 — 2 JuventaŚLMS
 
13 MAJ 17:00Wierna 0 — 0 JuventaŚLMM
 
19 MAJ 10:00Juventa 0 — 1 GranatŚLMM
99  
20 MAJ 15:00AP SKS Star 1 — 3 JuventaŚLMS
 
26 MAJ 10:00KP KSZO 1929 2 — 0 JuventaŚLMM
99  
26 MAJ 11:00Juventa 5 — 1 Football AcademyŚLMS
 
30 MAJ 15:30Juventa 0 — 5 KKP KoronaŚLMM
9960'  
30 MAJ 17:00KP KSZO 1929 3 — 1 JuventaŚLMS
 
CZE 10:00Naprzód 4 — 1 JuventaŚLMM
9960'  
CZE 14:30Juventa 1 — 4 KKP KoronaŚLMS
 
10 CZE 10:00Victoria 0 — 1 JuventaŚLMM
160'  
12 CZE 17:00Juventa 5 — 3 HetmanŚLMS
 
16 CZE 10:00Juventa 1 — 2 Akademia PiłkarskaŚLMM
9960'  
16 CZE 10:00Pogoń 4 — 8 JuventaŚLMS