Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 53,283
· Najnowszy użytkownik: Clevenes10
Statystyki
statystyka
Seweryn Sala (17)
ImięSeweryn
Nazwisko:Sala
Data urodzenia:05 kwietnia 2002
Wiek:16 l 348 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Nidzianka Bieliny
Przebieg kariery:
2016/17Nidzianka Bieliny    1/  1/  0     80'
2017/18 Nidzianka Bieliny 5 11/  2/  0   773'
2017/18 Nidzianka Bieliny  
2018/19 Nidzianka Bieliny 4   5/  4/  0   439'
2018/19 Nidzianka Bieliny    1/  0/  2   145'

Analityka statystyczna:
Razem: 9 18/  7/  2 1437'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


12 SIE 17:00Nidzianka 3 — 3 Świtkl. okręg.
 
15 SIE 17:00Bucovia 5 — 2 Nidziankakl. okręg.
 
19 SIE 17:00Nidzianka 0 — 2 Orliczkl. okręg.
 
26 SIE 17:00Sparta K. W. 5 — 1 Nidziankakl. okręg.
 
WRZ 16:00Nidzianka 0 — 1 Zenitkl. okręg.
 
WRZ 15:30LZS Samborzec 0 — 5 Nidziankakl. okręg.
 
WRZ 16:00LZS Samborzec 1 — 9 Nidziankakl. okręg.
 
15 WRZ 11:00Nidzianka 0 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
 
15 WRZ 15:30Sparta 2 — 2 Nidziankakl. okręg.
590'  
45'
19 WRZ 15:45Orlęta 6 — 2 NidziankaPuchar okr.
 431'  
60' Damian Łata
22 WRZ 13:00Nidzianka 0 — 2 GKS Rudkikl. okręg.
7790'  
23 WRZ 15:00OKS Opatów 4 — 0 Nidziankakl. okręg.
 
30 WRZ 10:00Nidzianka 5 — 1 Kamiennakl. okręg.
590'  
24'
30 WRZ 15:00Nidzianka 1 — 3 Piaskowiankakl. okręg.
 
PAŹ 15:00Nidzianka 1 — 1 Stalkl. okręg.
830'  
60' Konrad Osuch 90' Grzegorz Rzepka
13 PAŹ 13:00Nidzianka 5 — 2 Granatkl. okręg.
579'  
48' 49' 80' Kacper Olszacki
13 PAŹ 15:00Star S. 9 — 0 Nidziankakl. okręg.
 
20 PAŹ 13:00ŁKS Łagów 0 — 0 Nidziankakl. okręg.
1390'  
21 PAŹ 14:00Nidzianka 2 — 3 Astrakl. okręg.
 
28 PAŹ 13:00Moravia 3 — 0 Nidziankakl. okręg.
 
LIS 13:00Nidzianka 2 — 1 Sparta D.kl. okręg.
 
11 LIS 13:00Piast 2 — 1 Nidziankakl. okręg.
 
17 MAR 14:00Świt 3 — 3 Nidziankakl. okręg.
1784'  
85' Rafał Iwan