Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 25

· Użytkowników online: 1
Giggeres1n

· Łącznie użytkowników: 41,369
· Najnowszy użytkownik: Giggeres1n
Statystyki
statystyka
Paweł Suwara (30)
ImięPaweł
Nazwisko:Suwara
Data urodzenia:12 lipca 1988
Wiek:30 l 4 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Granat Skarżysko-Kamienna
Przebieg kariery:
2009/10Gryfia Mirów  
2010/11Gryfia Mirów  
2011/12Szydłowianka Szydłowiec  
2012/13Szydłowianka Szydłowiec  
2013/14Szydłowianka Szydłowiec  
2014/15Szydłowianka Szydłowiec  
2015/16Szydłowianka Szydłowiec  
2016/17Szydłowianka Szydłowiec  
2017/18 Granat Skarżysko-Kamienna 2  430/15/  0 2450'

Analityka statystyczna:
Razem: 2  430/15/  0 2450'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


13 SIE 17:00Świt 1 — 2 Granatkl. okręg.
1590'  
6'
19 SIE 17:00Granat 6 — 0 Bucoviakl. okręg.
1590'  
27 SIE 17:00Klimontowianka 0 — 1 Granatkl. okręg.
1590'  
WRZ 16:00Granat 4 — 1 Sparta D.kl. okręg.
1587'  
56' 88' Karol Strzelec
10 WRZ 16:00Stal 0 — 3 Granatkl. okręg.
1588'  
89' Karol Rogoziński
15 WRZ 16:30Granat 5 — 0 Polaniekl. okręg.
1572'  
73' Bartosz Ozan
24 WRZ 16:00GKS Rudki 0 — 4 Granatkl. okręg.
1590'  
27 WRZ 15:30Astra 0 — 3 Granat S.Puchar okr.
   
PAŹ 15:00Piast S. 0 — 5 Granat S.kl. okręg.
1574'  
75' Karol Rogoziński
PAŹ 15:00Granat S. 6 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
1574'  
75' Mateusz Miernik
15 PAŹ 15:00Sparta K. W. 0 — 2 Granat S.kl. okręg.
1590'  
21 PAŹ 12:00Granat S. 3 — 0 Starkl. okręg.
1590'  
25 PAŹ 15:00Granat S. 2 — 1 PartyzantPuchar okr.
 1545'  
46' Krzysztof Rzeszowski
LIS 13:00Granat S. 9 — 2 Lechiakl. okręg.
1574'  
75' Karol Rogoziński
12 LIS 13:00Zenit 1 — 1 Granat S.kl. okręg.
1590'  
90+2'
18 LIS 12:00Granat S. 3 — 0 Gródkl. okręg.
1582'  
24' 83' Karol Rogoziński
26 LIS 12:00Orlicz 0 — 6 Granat S.kl. okręg.
1579'  
80' Karol Rogoziński
31 MAR 13:00Granat S. 5 — 1 Klimontowiankakl. okręg.
1590'  
KWI 16:30Granat S. 1 — 4 KP KSZO 1929 O. Ś/Puchar okr.
 1590'  
KWI 16:00Sparta D. 3 — 2 Granat S.kl. okręg.
1590'  
11 KWI 16:30Granat S. 1 — 0 Świtkl. okręg.
1590'  
14 KWI 16:00Granat S. 2 — 0 Stalkl. okręg.
1590'  
22 KWI 16:00Polanie 0 — 3 Granat S.kl. okręg.
1579'  
80' Maciej Głowaczewski
25 KWI 17:00Bucovia 1 — 5 Granat S.kl. okręg.
1559'  
60' Karol Rogoziński
28 KWI 17:00Granat S. 4 — 0 GKS Rudkikl. okręg.
1590'  
MAJ 17:00Granat S. 5 — 0 Piast S.kl. okręg.
1590'  
13 MAJ 17:00OKS Opatów 1 — 2 Granat S.kl. okręg.
1569'  
57' 70' Bartosz Ozan
19 MAJ 17:00Granat S. 4 — 2 Sparta K. W.kl. okręg.
 
26 MAJ 17:00Star 1 — 3 Granat S.kl. okręg.
1590'  
31 MAJ 17:00Granat S. 7 — 2 Orliczkl. okręg.
1554'  
33' 55' Karol Rogoziński
CZE 17:00Lechia 1 — 5 Granat S.kl. okręg.
1585'  
86' Mateusz Miernik
CZE 17:00Granat S. 2 — 0 Zenitkl. okręg.
15  
16 CZE 17:00Gród 2 — 6 Granat S.kl. okręg.
1579'  
80' Mateusz Miernik