Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 18

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,596
· Najnowszy użytkownik: Bergemannaq90a
Statystyki
statystyka
Mateusz Krycia (17)
Imię:Mateusz
Nazwisko:Krycia
Data urodzenia:03 czerwca 2003
Wiek:17 l 32 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Stal Mielec

Przebieg kariery:
2017/18 Stal Mielec    3/  3/  0   240'
2017/18 Stal Mielec  

Analityka statystyczna:
Razem:    3/  3/  0   240'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


26 SIE 14:00Wisła 4 — 1 StalCLJ
 
WRZ 12:00Sandecja 2 — 0 StalCLJ
 
10 WRZ 12:00Stal 1 — 2 KKP KoronaCLJ
 
13 WRZ 13:00Stal 4 — 4 MotorCLJ
5  
16 WRZ 11:00TOP 54 1 — 1 StalCLJ
580'  
28 WRZ 16:00KP KSZO 1929 2 — 1 StalCLJ
5  
PAŹ 12:00Motor 1 — 2 StalCLJ
380'  
15 PAŹ 12:00Stal 0 — 1 WisłaCLJ
2280'  
18 PAŹ 15:00Stal 2 — 2 SMS JarosławCLJ
5  
25 PAŹ 12:00Stal 0 — 2 SandecjaCLJ
22  
28 PAŹ 15:00KKP Korona 4 — 0 StalCLJ
 
LIS 13:30Stal 0 — 3 TOP 54CLJ
3  
11 LIS 11:00SMS Jarosław 3 — 0 StalCLJ
 
17 LIS 12:00Stal 6 — 0 KP KSZO 1929CLJ
5  
21 MAR 15:00Stal 2 — 3 CracoviaCLJ
 
25 MAR 16:00Motor 0 — 1 StalCLJ
 
28 MAR 16:00Stal 0 — 2 Korona SACLJ
 
KWI 11:00Karpaty 0 — 0 StalCLJ
 
11 KWI 14:00Stal 1 — 2 ResoviaCLJ
 
14 KWI 12:00Stal 1 — 3 KKP KoronaCLJ
 
22 KWI 15:00Juventa 2 — 2 StalCLJ
 
27 KWI 17:30Cracovia 0 — 2 StalCLJ
 
MAJ 11:00Resovia 1 — 1 StalCLJ
 
12 MAJ 14:00Stal 1 — 0 MotorCLJ
 
19 MAJ 12:00Korona SA 3 — 0 StalCLJ
 
26 MAJ 11:00Stal 1 — 1 KarpatyCLJ
 
CZE 12:00KKP Korona 0 — 2 StalCLJ
 
CZE 18:00Stal 2 — 1 JuventaCLJ