Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,623
· Najnowszy użytkownik: Filippidesse20z
Statystyki
statystyka
Mateusz Chłopek (31)
Imię:Mateusz
Nazwisko:Chłopek
Data urodzenia:04 czerwca 1989
Wiek:31 l 30 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Piast Chęciny

Przebieg kariery:
(1) (brak danych | From PZPN)  
2009/10 Piast Chęciny    2/  2/  4   344'
2011/12 Piast Chęciny    3/  2/  1   341'
2012/13 Piast Chęciny 3  215/12/  1 1336'
2013/14 Piast Chęciny 1 1 115/  9/  1 1165'
2014/15 Piast Chęciny 3  216/  8/  3 1390'
2015/16 Piast Chęciny  

Analityka statystyczna:
Razem: 7 1 551/33/10 4576'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (2) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Mateusz Chłopek.


16 SIE 17:00Partyzant 3 — 4 Piastklasa A
 
20 SIE 17:15GLKS Krasocin 2 — 1 Piast C.Puchar okr.
   
24 SIE 17:00Piast C. 0 — 2 Samsonklasa A
 
31 SIE 16:00Sokół 2 — 1 Piast C.klasa A
1073'  
74' Karol Smardzewski
WRZ 17:00Piast C. 3 — 1 Zryw S.klasa A
1090'  
14 WRZ 15:00Zieleń 2 — 1 Piast C.klasa A
1090'  
20 WRZ 12:00Piast C. 4 — 1 Piaskowiankaklasa A
1073'  
60' 74' Karol Smardzewski
28 WRZ 15:00Victoria M. 1 — 0 Piast C.klasa A
1076'  
77' Dawid Jaworski
PAŹ 15:00Piast C. 1 — 4 Lechiaklasa A
10  
11 PAŹ 14:00Gród 1 — 1 Piast C.klasa A
1089'  
90' Karol Smardzewski
19 PAŹ 14:00Piast C. 2 — 1 Hetman IIklasa A
1090'  
8'
26 PAŹ 13:30Victoria G. S. 0 — 0 Piast C.klasa A
1090'  
LIS 13:00MSS-Klonówka 2 — 1 Piast C.klasa A
1083'  
84' Karol Mochocki
LIS 13:00Piast C. 3 — 0 Nida S.klasa A
1090'  
29 MAR 15:00Piast C. 3 — 1 Partyzant W.klasa A
1090'  
55'
12 KWI 15:00Piast C. 0 — 2 Sokółklasa A
1079'  
80' Mariusz Bielecki
19 KWI 15:00Zryw S. 0 — 0 Piast C.klasa A
1090'  
26 KWI 15:00Piast C. 0 — 1 Zieleńklasa A
1061'  
61' 62' Łukasz Cieślikiewicz
30 KWI 17:00Samson 2 — 1 Piast C.klasa A
 
MAJ 15:00Piaskowianka 0 — 1 Piast C.klasa A
 
10 MAJ 15:00Piast C. 1 — 0 Victoria M.klasa A
1081'  
82' Maciej Drej
17 MAJ 15:00Lechia 2 — 0 Piast C.klasa A
1090'  
24 MAJ 15:00Piast C. 1 — 0 Gródklasa A
101'  
90' Marcin Kurzawa
Hetman II 0 — 3 Piast C.klasa A
 
Piast C. 3 — 0 Victoria G. S.klasa A
 
CZE 15:00Piast C. 6 — 2 MSS-Klonówkaklasa A
1026'  
73' 65' Mariusz Bielecki
14 CZE 15:00Nida S. 2 — 3 Piast C.klasa A
1028'  
63' Mariusz Bielecki