Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Morawicka LF
Zagnańska LF
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Maciej Brożyna (13)
Imię:Maciej
Nazwisko:Brożyna
Data urodzenia:23 października 2008
Wiek:13 l 44 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Nidzianka Bieliny

Przebieg kariery:
2017/18Nidzianka Bieliny (młodz. st.)    1/  1/  0     60'
2020/21Nidzianka Bieliny (trampk. st.)    1/  1/  0     80'

Analityka statystyczna:
Razem:    2/  2/  0   140'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 15:15AP SKS Star 8 — 0 Nidziankakl. okręg.
 
WRZ 16:30Nidzianka 2 — 4 Orliczkl. okręg.
 
13 WRZ 11:00Nidzianka 2 — 5 FC Łącznakl. okręg.
 
15 WRZ 15:30Orlicz 6 — 0 Nidziankakl. okręg.
 
19 WRZ 09:00Spartakus 9 — 1 Nidziankakl. okręg.
 
27 WRZ 11:00Nidzianka 0 — 9 ŁKS Łagówkl. okręg.
 
11 PAŹ 10:00Nidzianka 0 — 13 AP SKS Starkl. okręg.
1  
16 PAŹ 15:45FC Łączna 4 — 2 Nidziankakl. okręg.
380'  
24 PAŹ 11:00Nidzianka 1 — 9 Spartakuskl. okręg.
 
30 PAŹ 15:00ŁKS Łagów 12 — 0 Nidziankakl. okręg.
 
14 MAJ 17:00Nidzianka 0 — 9 AP SKS Starkl. okręg.
 
18 MAJ 17:00Victoria 6 — 2 Nidziankakl. okręg.
3  
28 MAJ 17:00Nidzianka 7 — 1 Tęczakl. okręg.
 
CZE 10:00Spartakus 10 — 0 Nidziankakl. okręg.
 
12 CZE 10:00Polonia Białogon 0 — 2 Nidziankakl. okręg.
 
20 CZE 10:00Nidzianka 5 — 2 FC Łącznakl. okręg.